Cami y Luly
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cami y Luly

Naj 4um o naj glumicama i buntovnicama!
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Proslava rodjendana

Ići dole 
+2
*AnnA*
*Cami*
6 posters
AutorPoruka
*Cami*
Admin
Admin
*Cami*


Ženski
Broj poruka : 3661
Godina : 30
Location : Na pustom ostrvu sa Benjom #Ne trazite nas, nismo se izgubili!!!#
Datum upisa : 12.09.2007

Proslava rodjendana Empty
PočaljiNaslov: Proslava rodjendana   Proslava rodjendana EmptyPet Maj 09, 2008 2:37 pm

Proslava rodjendana N16_f010


Glumac i manekenka su ne razdvojni vec tri godine.Oboje su napunili 23 godine,sa razlikom mjesec dana,i podjelili su zabavu jer "imamo skoro sve zajednicke prijatelje".Zivot zajedno?"Zelimo nastaviti uzivati u nasoj vezi"kazu Rojas i Del Cierro.

Subota 3 maj:noc zabave za Benjamina Rojasa i Mariu del Cierro,koji su proslavili svoje 23 rodendane.On ih je napunio 16 aprila(travnja),a ona 20 marta(ozuljka).Benja je glumac od 12 godine:otkrila ga je Cris Morena,krenuo je u Chiquititasima,nastavio je sa Rebelde wayom,Floricientom i Almom Piratom.Ona je SuperM cura(pobjedila je na natjecanju 2002)danasnja glumica koja zraci u Casi Angelesima.Zabavljaju se vec tri godine i cetri mjeseca.Planovi?"Za sada svako od nas zivi u svom stanu.Djelimo mnogo stvari...pa cak i rodendansku zabavu"kaze ona.I on dodaje:"Mnogo razgovaramo kako zamisljamo nasu buducnost zajedno,ali ne zelimo zapaliti etape.Za sada uzivamo u nasoj vezi."

Zabava je bila u hotelu Elevage.Rojas je dosao ranije od svoje djevojke."Uvijek ja moram biti domacin,jer Maria uvijek kasni"komentira smijuci se.Takoder snima film La leyenda,zajedno sa Pablom Ragom,Carlosom Bellosom,Luisom Luqueom,Osvaldom Santorom i Leonora Belcarce."Upoznajem svijet celika,preciznije svijet TC 2000.Jedan predivan pokret za koji nisam znao."

Maria(sa jednom mini haljinom sa sljokicama i trakom za kosu,by Natalia Antolin)dosla je kasnije,ali je zadnja otisla.Plesala je na sredini plesnog podijuma sa zajednickim kolegama sa posla:Luisanom Lopilato(koja je bila sama,jer njen momak Juan Pico Monaco igra na Masters Series u Rimu),Brenda Gandini(kcerka Daniele Cardone jos uvijek se zabavlja sa Nachom Lecounom)...Odsutni?Emilia Attias i Isabel Macedo.Ko zna zasto?


Arrow r-way Balkan
Nazad na vrh Ići dole
https://camiyluly.forumsr.com
*AnnA*
Bonita de mas
Bonita de mas
*AnnA*


Ženski
Broj poruka : 757
Datum upisa : 27.03.2008

Proslava rodjendana Empty
PočaljiNaslov: Re: Proslava rodjendana   Proslava rodjendana EmptyPet Maj 09, 2008 6:11 pm

Super clanak! Cupid 19
Iskreno, meni Marija nije bas najsimpaticnija... Ali, ako je Benji lepo, onda ga podrzavam...
Nazad na vrh Ići dole
Mari_93
Moderator
Moderator
Mari_93


Ženski
Broj poruka : 1539
Godina : 30
Location : camiylyly.super-forum.net THE BEST 4UM
Datum upisa : 20.03.2008

Proslava rodjendana Empty
PočaljiNaslov: Re: Proslava rodjendana   Proslava rodjendana EmptySub Maj 10, 2008 3:38 pm

i ja bih dodala da nisu lep par(previse je lep za nju),ali ako mu se ona svidja onda ok...sve najbolje....
Nazad na vrh Ići dole
*K@t@rin@*
Admin
Admin
*K@t@rin@*


Ženski
Broj poruka : 581
Godina : 31
Location : San Šabacisko...lol...XD
Datum upisa : 15.09.2007

Proslava rodjendana Empty
PočaljiNaslov: Re: Proslava rodjendana   Proslava rodjendana EmptyNed Maj 11, 2008 5:00 pm

Ne izgleda bas nesto na slici lol!
Nazad na vrh Ići dole
*AnnA*
Bonita de mas
Bonita de mas
*AnnA*


Ženski
Broj poruka : 757
Datum upisa : 27.03.2008

Proslava rodjendana Empty
PočaljiNaslov: Re: Proslava rodjendana   Proslava rodjendana EmptyPon Maj 12, 2008 12:03 am

Mariji je na ovoj slici smesna frizura...Bas! Cupid 2 A svidja mi se mnogo kako Benja izgleda... *TQM*
Nazad na vrh Ići dole
Mari_93
Moderator
Moderator
Mari_93


Ženski
Broj poruka : 1539
Godina : 30
Location : camiylyly.super-forum.net THE BEST 4UM
Datum upisa : 20.03.2008

Proslava rodjendana Empty
PočaljiNaslov: Re: Proslava rodjendana   Proslava rodjendana EmptyPon Maj 12, 2008 3:49 pm

da kao da je drmnula struja...
Nazad na vrh Ići dole
*Cami*
Admin
Admin
*Cami*


Ženski
Broj poruka : 3661
Godina : 30
Location : Na pustom ostrvu sa Benjom #Ne trazite nas, nismo se izgubili!!!#
Datum upisa : 12.09.2007

Proslava rodjendana Empty
PočaljiNaslov: Re: Proslava rodjendana   Proslava rodjendana EmptyUto Maj 13, 2008 1:00 pm

ja nju ne volim,ali jbg ne biram ja vec on!ako je njemu dobra,meni je jos bolja
Nazad na vrh Ići dole
https://camiyluly.forumsr.com
*AnnA*
Bonita de mas
Bonita de mas
*AnnA*


Ženski
Broj poruka : 757
Datum upisa : 27.03.2008

Proslava rodjendana Empty
PočaljiNaslov: Re: Proslava rodjendana   Proslava rodjendana EmptyUto Maj 13, 2008 2:47 pm

Mari_93 ::
da kao da je drmnula struja...
lol!
*Cami* ::
ja nju ne volim,ali jbg ne biram ja vec on!ako je njemu dobra,meni je jos bolja
I to je tacno...
Nazad na vrh Ići dole
Mari_93
Moderator
Moderator
Mari_93


Ženski
Broj poruka : 1539
Godina : 30
Location : camiylyly.super-forum.net THE BEST 4UM
Datum upisa : 20.03.2008

Proslava rodjendana Empty
PočaljiNaslov: Re: Proslava rodjendana   Proslava rodjendana EmptyUto Maj 13, 2008 3:40 pm

pa dobro on bira.u sustini nije ona tooliko ruzna samo ova frizura nekako.......
Nazad na vrh Ići dole
Marizza Rojas
Moderator
Moderator
Marizza Rojas


Ženski
Broj poruka : 1269
Godina : 30
Datum upisa : 05.11.2007

Proslava rodjendana Empty
PočaljiNaslov: Re: Proslava rodjendana   Proslava rodjendana EmptyUto Maj 13, 2008 4:49 pm

*Cami* ::
ja nju ne volim,ali jbg ne biram ja vec on!ako je njemu dobra,meni je jos bolja

Takodje. Drago mi je sto je Lu bila na rodjendanu, nadam se da su bili i Cami i Felipe...
Nazad na vrh Ići dole
Dima&Ja
Saznajes njihovu e-mail adresu
Saznajes njihovu e-mail adresu
Dima&Ja


Ženski
Broj poruka : 512
Godina : 28
Location : Sa Dimom na vijencanju ne ometajte nas
Datum upisa : 11.01.2008

Proslava rodjendana Empty
PočaljiNaslov: Re: Proslava rodjendana   Proslava rodjendana EmptyČet Jun 05, 2008 6:53 pm

soooooooper
gracias
Nazad na vrh Ići dole
http://dimabilan-4ever.forumotion.com/index.htm
Sponsored content





Proslava rodjendana Empty
PočaljiNaslov: Re: Proslava rodjendana   Proslava rodjendana Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Proslava rodjendana
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Proslava rodjendana La Plata ragbi cluba-a
» Slika sa rodjendana!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Cami y Luly :: Benja & Feli :: Benja Rojas-
Skoči na: