Cami y Luly
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cami y Luly

Naj 4um o naj glumicama i buntovnicama!
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Marizza Pia Spirito/Mariza Andrade

Ići dole 
+4
*K@t@rin@*
*AnnA*
Mari_93
*Cami*
8 posters
AutorPoruka
*Cami*
Admin
Admin
*Cami*


Ženski
Broj poruka : 3661
Godina : 30
Location : Na pustom ostrvu sa Benjom #Ne trazite nas, nismo se izgubili!!!#
Datum upisa : 12.09.2007

Marizza Pia Spirito/Mariza Andrade Empty
PočaljiNaslov: Marizza Pia Spirito/Mariza Andrade   Marizza Pia Spirito/Mariza Andrade EmptyPon Maj 26, 2008 4:41 pm

Sta mislite o njoj?
Nazad na vrh Ići dole
https://camiyluly.forumsr.com
Mari_93
Moderator
Moderator
Mari_93


Ženski
Broj poruka : 1539
Godina : 30
Location : camiylyly.super-forum.net THE BEST 4UM
Datum upisa : 20.03.2008

Marizza Pia Spirito/Mariza Andrade Empty
PočaljiNaslov: Re: Marizza Pia Spirito/Mariza Andrade   Marizza Pia Spirito/Mariza Andrade EmptyPon Maj 26, 2008 6:04 pm

Obozavam je ,najbolji lik u seriji definitivno.Da nije nje serija uopste ne bi morala da se zove Buntovnici.....
Nazad na vrh Ići dole
*AnnA*
Bonita de mas
Bonita de mas
*AnnA*


Ženski
Broj poruka : 757
Datum upisa : 27.03.2008

Marizza Pia Spirito/Mariza Andrade Empty
PočaljiNaslov: Re: Marizza Pia Spirito/Mariza Andrade   Marizza Pia Spirito/Mariza Andrade EmptyPon Maj 26, 2008 6:57 pm

Da, Marizza je unela buntovnicki duh u eliteway... jedan od mojih najdrazih likova... treba se boriti u zovotu...a marizzin moto je ziveti punim plucima - na svoj nacin...
Nazad na vrh Ići dole
*Cami*
Admin
Admin
*Cami*


Ženski
Broj poruka : 3661
Godina : 30
Location : Na pustom ostrvu sa Benjom #Ne trazite nas, nismo se izgubili!!!#
Datum upisa : 12.09.2007

Marizza Pia Spirito/Mariza Andrade Empty
PočaljiNaslov: Re: Marizza Pia Spirito/Mariza Andrade   Marizza Pia Spirito/Mariza Andrade EmptyPon Maj 26, 2008 10:03 pm

marizza mi se svidja,mada kad sam prvi put gledala rw u pocetku mi se njen look nije svidjao ali kasnije se poboljsao...veoma je buntovna i tek sam tada shvatila da nisam kao ona ma koliko to zelela...ja nemam toliko hrabrosti...
Nazad na vrh Ići dole
https://camiyluly.forumsr.com
Mari_93
Moderator
Moderator
Mari_93


Ženski
Broj poruka : 1539
Godina : 30
Location : camiylyly.super-forum.net THE BEST 4UM
Datum upisa : 20.03.2008

Marizza Pia Spirito/Mariza Andrade Empty
PočaljiNaslov: Re: Marizza Pia Spirito/Mariza Andrade   Marizza Pia Spirito/Mariza Andrade EmptyUto Maj 27, 2008 3:48 pm

i ja isto nemam tooliko hrabrosti ali uvek se borim za pravdu i svoja i tudja prava....i u skoli nikad ne bih mogla kao ona da se ponasam ali zato dosta rizikujem,tako da ipak imam hrabrosti ali ne bas kao ona,ona je tu neprevazidjena!!
Nazad na vrh Ići dole
*AnnA*
Bonita de mas
Bonita de mas
*AnnA*


Ženski
Broj poruka : 757
Datum upisa : 27.03.2008

Marizza Pia Spirito/Mariza Andrade Empty
PočaljiNaslov: Re: Marizza Pia Spirito/Mariza Andrade   Marizza Pia Spirito/Mariza Andrade EmptyUto Maj 27, 2008 8:02 pm

Pa, mi nemamo Dunofa, mada verovatno bi i kod nas kinta sredila stvari.... Very Happy ma kako realno izgledala serija, to je ipak serija i cini mi se da ako se vi borite dosta u stvarnosti da to moze da se izjednaci s Marizzom u Elite... Jer, realno priznajte, da li znate ikog ko bi se u Srbiji bas toliko borio kao ona? Cak i u svetu, u stvarnosti...
Nazad na vrh Ići dole
Mari_93
Moderator
Moderator
Mari_93


Ženski
Broj poruka : 1539
Godina : 30
Location : camiylyly.super-forum.net THE BEST 4UM
Datum upisa : 20.03.2008

Marizza Pia Spirito/Mariza Andrade Empty
PočaljiNaslov: Re: Marizza Pia Spirito/Mariza Andrade   Marizza Pia Spirito/Mariza Andrade EmptyUto Maj 27, 2008 11:40 pm

pa ne bas,ali ja sam samo rekla da sam 50%hrabra kao ona...jer ipak ne bih bas smela neke tooliko velike stvaru kao kada je dovela naca u skolu....inace sto se ostalih stvari u skoli bas sam hrabra..ali ajde da ne skrecem sa teme...... Back to topic
Nazad na vrh Ići dole
*AnnA*
Bonita de mas
Bonita de mas
*AnnA*


Ženski
Broj poruka : 757
Datum upisa : 27.03.2008

Marizza Pia Spirito/Mariza Andrade Empty
PočaljiNaslov: Re: Marizza Pia Spirito/Mariza Andrade   Marizza Pia Spirito/Mariza Andrade EmptySre Maj 28, 2008 2:08 am

mozda, mozda... Very Happy u svakom slucaju i fora da je likovi imaju neke karakteristike licnosti prenaglasene da bi se dopale publici... uvek su takvi likovi medju najomiljenijim...isto vazi i za Marizzu...iliti Mariciju lol!
Nazad na vrh Ići dole
Mari_93
Moderator
Moderator
Mari_93


Ženski
Broj poruka : 1539
Godina : 30
Location : camiylyly.super-forum.net THE BEST 4UM
Datum upisa : 20.03.2008

Marizza Pia Spirito/Mariza Andrade Empty
PočaljiNaslov: Re: Marizza Pia Spirito/Mariza Andrade   Marizza Pia Spirito/Mariza Andrade EmptySre Maj 28, 2008 1:05 pm

da ipak mora postojati preterivanje,kao naprimer mia da bude bas onoliko razmazena i da onako prica....
Nazad na vrh Ići dole
*AnnA*
Bonita de mas
Bonita de mas
*AnnA*


Ženski
Broj poruka : 757
Datum upisa : 27.03.2008

Marizza Pia Spirito/Mariza Andrade Empty
PočaljiNaslov: Re: Marizza Pia Spirito/Mariza Andrade   Marizza Pia Spirito/Mariza Andrade EmptySre Maj 28, 2008 3:12 pm

da...slazem se.
ali zato ih toliko volimo ili ne volimo!!! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
*Cami*
Admin
Admin
*Cami*


Ženski
Broj poruka : 3661
Godina : 30
Location : Na pustom ostrvu sa Benjom #Ne trazite nas, nismo se izgubili!!!#
Datum upisa : 12.09.2007

Marizza Pia Spirito/Mariza Andrade Empty
PočaljiNaslov: Re: Marizza Pia Spirito/Mariza Andrade   Marizza Pia Spirito/Mariza Andrade EmptySre Maj 28, 2008 3:22 pm

ni ja nisam hrabra koliko i marizza ustvari ja skoro da nisam uopste hrabra,ali kada se desi nepravda ili neko krsenje prava e onda sam ako ne i gora od marizze
Nazad na vrh Ići dole
https://camiyluly.forumsr.com
*K@t@rin@*
Admin
Admin
*K@t@rin@*


Ženski
Broj poruka : 581
Godina : 31
Location : San Šabacisko...lol...XD
Datum upisa : 15.09.2007

Marizza Pia Spirito/Mariza Andrade Empty
PočaljiNaslov: Re: Marizza Pia Spirito/Mariza Andrade   Marizza Pia Spirito/Mariza Andrade EmptySre Maj 28, 2008 5:29 pm

Marizza - vecita buntovnica, bez nje RW ne bi bio ono sto jeste Wink
Nazad na vrh Ići dole
Dima&Ja
Saznajes njihovu e-mail adresu
Saznajes njihovu e-mail adresu
Dima&Ja


Ženski
Broj poruka : 512
Godina : 28
Location : Sa Dimom na vijencanju ne ometajte nas
Datum upisa : 11.01.2008

Marizza Pia Spirito/Mariza Andrade Empty
PočaljiNaslov: Re: Marizza Pia Spirito/Mariza Andrade   Marizza Pia Spirito/Mariza Andrade EmptySre Jun 04, 2008 9:14 pm

*LauRa* ::
Da, Marizza je unela buntovnicki duh u eliteway... jedan od mojih najdrazih likova... treba se boriti u zovotu...a marizzin moto je ziveti punim plucima - na svoj nacin...
Nazad na vrh Ići dole
http://dimabilan-4ever.forumotion.com/index.htm
*cAtO*
Moderator
Moderator
*cAtO*


Ženski
Broj poruka : 1549
Godina : 30
Location : sa errewayom..uzivam...
Datum upisa : 19.09.2007

Marizza Pia Spirito/Mariza Andrade Empty
PočaljiNaslov: Re: Marizza Pia Spirito/Mariza Andrade   Marizza Pia Spirito/Mariza Andrade EmptyPon Jul 07, 2008 10:32 pm

pa ja jesam kao ona,ozb kazem....imam bas sve marizzine karakteristike,sad neke su mi vise a neke manje ispoljene...
o marizzi nema sta da se prica...jedna i jedina!
p.s. ja sam mnogo impulsivna i direktna,a nekad i preteram i budem gruba,a tek posle shvatim da sam pogresila...i ni od cega me nije strah...rizikujem,mnogo sam hrabra...nekad mnogo luda...hehe..
(aj sad bas da se ne opisujem....Wink )
ne znam,ja sam se u marizzi pronasla,jednostavno ja kad nju u seriji gledam ja vidim sebe po nekim postupcima njenim i tako Very Happy a i desi se da ona nesto uradi a da sam i ja nesto slicno uradila...ne znam kako da vam to objasnim..Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mari_93
Moderator
Moderator
Mari_93


Ženski
Broj poruka : 1539
Godina : 30
Location : camiylyly.super-forum.net THE BEST 4UM
Datum upisa : 20.03.2008

Marizza Pia Spirito/Mariza Andrade Empty
PočaljiNaslov: Re: Marizza Pia Spirito/Mariza Andrade   Marizza Pia Spirito/Mariza Andrade EmptyUto Jul 08, 2008 12:05 pm

razumem ja tebe tako sam ja jednom ucestvovala u izbacivanju nastavnika iz skole........i bila sam vodja...ludost!
Nazad na vrh Ići dole
*cAtO*
Moderator
Moderator
*cAtO*


Ženski
Broj poruka : 1549
Godina : 30
Location : sa errewayom..uzivam...
Datum upisa : 19.09.2007

Marizza Pia Spirito/Mariza Andrade Empty
PočaljiNaslov: Re: Marizza Pia Spirito/Mariza Andrade   Marizza Pia Spirito/Mariza Andrade EmptyUto Jul 08, 2008 3:32 pm

cool Very Happy i ja svakakve ludosti po skoli pravim...ali nije mi glupo posto vec svi znaju kakva sam...hehe:)
Nazad na vrh Ići dole
Mari_93
Moderator
Moderator
Mari_93


Ženski
Broj poruka : 1539
Godina : 30
Location : camiylyly.super-forum.net THE BEST 4UM
Datum upisa : 20.03.2008

Marizza Pia Spirito/Mariza Andrade Empty
PočaljiNaslov: Re: Marizza Pia Spirito/Mariza Andrade   Marizza Pia Spirito/Mariza Andrade EmptyUto Jul 08, 2008 3:41 pm

hehehe.ti vec imas neku reputaciju...kako da postanes dobra pa da je ugrozis? lol!
Nazad na vrh Ići dole
*cAtO*
Moderator
Moderator
*cAtO*


Ženski
Broj poruka : 1549
Godina : 30
Location : sa errewayom..uzivam...
Datum upisa : 19.09.2007

Marizza Pia Spirito/Mariza Andrade Empty
PočaljiNaslov: Re: Marizza Pia Spirito/Mariza Andrade   Marizza Pia Spirito/Mariza Andrade EmptyUto Jul 08, 2008 3:47 pm

lol! pa jednom sam bila bolesna...i nije mi bilo mnogo do price,i svi nastavnici se cude sto tolika tisina u razredu... lol! i onda kao : "marijana,pa ti si bolesna,ja se bas cudim nesto mi je mnogo tise nego obicno..."
hehe,navikli su svi da stalno brbljam i svadjam se...a kad sam tiha,odmah znaju da nesto nije ok sa mnom...hehe! nego sad necemo o meni nego o marizzi Back to topic Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Benja's property
Raspitujes se o njima
Raspitujes se o njima
Benja's property


Broj poruka : 87
Datum upisa : 15.08.2008

Marizza Pia Spirito/Mariza Andrade Empty
PočaljiNaslov: Re: Marizza Pia Spirito/Mariza Andrade   Marizza Pia Spirito/Mariza Andrade EmptyNed Avg 31, 2008 12:57 am

Marizza je najjachi lik u celoj seriji!!!
Nazad na vrh Ići dole
**Luisana**
Sreces ih u trznom centru
Sreces ih u trznom centru
**Luisana**


Broj poruka : 131
Datum upisa : 22.08.2008

Marizza Pia Spirito/Mariza Andrade Empty
PočaljiNaslov: Re: Marizza Pia Spirito/Mariza Andrade   Marizza Pia Spirito/Mariza Andrade EmptyNed Avg 31, 2008 12:13 pm

Da!Mnogo je cool
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Marizza Pia Spirito/Mariza Andrade Empty
PočaljiNaslov: Re: Marizza Pia Spirito/Mariza Andrade   Marizza Pia Spirito/Mariza Andrade Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Marizza Pia Spirito/Mariza Andrade
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Fan-club Marizze Spirito
» pablo i marizza

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Cami y Luly :: Camila Bordonaba :: Fan Club-
Skoči na: