Cami y Luly
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cami y Luly

Naj 4um o naj glumicama i buntovnicama!
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Maria: Kriza u vezi?

Ići dole 
+2
*K@t@rin@*
*Cami*
6 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
*Cami*
Admin
Admin
*Cami*


Ženski
Broj poruka : 3661
Godina : 30
Location : Na pustom ostrvu sa Benjom #Ne trazite nas, nismo se izgubili!!!#
Datum upisa : 12.09.2007

Maria: Kriza u vezi? Empty
PočaljiNaslov: Maria: Kriza u vezi?   Maria: Kriza u vezi? EmptySre Jul 30, 2008 10:05 am

Maria: Kriza u vezi? 62394992re7

Kad pravi pauze na snimanju i kad gleda slike,ona je prva koja se iznenadi.Ali nije jedina.Njen menader je sokiran prizorom:"Mery,zasto se nikad tako na oblacis?"I Maria del Cerro(23) shvati da tinejderka vise ne moze sprijeciti da sazrije jedna zena."Vidim se mnogo boljom u odnosu na proslu godinu.Ne znam,mozda zbog sminke.Imam 23 godine,ali ljudi mi kazu da izgledam kao da imam 19 ili 20.I trziste takoder vjeruje u to,jer i dalje radim kampanje za tinejderske marke.Iskreno,malo me je strah vjerovati u to.To je kao da sam u dubini jos tinejderka",priznaje manekenka i glumica iz agencije Chekka,fatalna zena na vlasti.

Izasla je iz Super M 2002,Maria je tada napravila prve korake kao manekenka.Za nju je to bio novi svijet,koji ni na jedan nacin nije ispunio njena ocekivanja."Pocela sam i puno sam radila,ali nisam se ubila radeci.Vise me je prilacila gluma.Tacno u to vrijeme pocele su predrasude o manekenkama koje zele biti glumice.I povukla sam se,sve dok nisam usla u krizu.Nisam htijela da me dozivljavaju kao uljeza.Tada sam pocela uciti o pozoristu,i dosla je prva sansa da radim na televiziji u telenoveli "Romeo y Julieta".Nismo imali dobar rejting,ali mi je iskustvo puno pomoglo".

Zahvalna na iskustvu,jedan kolega iz ove serije ju je pozvao da se prikljuci pozorisnom djelu "Palota y paleta".I ono sto je pocelo kao obicna zamjena pomoglo joj je da otkrije svoj poziv."Bilo je nevjerovatno.Sa njima sam zavrsila djelo,glumeci lika koji nema nikakve slicnosti sa mnom.Igrala sam se sa drugacijim stvarima,zabavila sam se i upoznala drugu stranu glume.Ponovno sam iznenadila samu sebe,i za malo vremena prikljucila se "Casi Angelesima".Zamisli,ja koja sam se uvijek divila Cris Moreni,koja sam uvijek gledala njene uspijehe poput "Chiquititas",iznenada se nadem pred tom mogucnosti".

Uvijek je prepoznata zbog svoje romanse sa Benjaminom Rojasem (23),dobra vijest je da njen rad nije puno uticao na privatni zivot.Jer kad je pronasla svoje mjesto kao glumica,imala je nekoliko razlika sa glumcem,koji sad zivi u New Yorku,zbog kursa usavsrsavanja engleskog."Ne prolazimo kroz dobar momenat.Vec 3 godine i 8 mjeseci smo zajedno i nista.Udaljeni smo,u krizi, ili kako vec to zelite zvati.To je nesto sto se desi u svakoj vezi.Trebamo uzeti malo vremena i to smo dobili zbog ovog puta na koji je on morao otici.Ali jos nismo prekinuli, eh!.Uprkos udaljenosti mnogo se volimo i razgovaramo preko Messengera".


-Trazim razloge krize?

-Danas,oboje imamo razlicite projekte.Ja sam uvucena u pozoriste i snimanje,a on je u SAD-u,jako uvucen u svoj projekat.Oboje znamo da nam je tesko.

-Da li je Maria del Cerro tako zla kao "Melody" u "Casi Angelesima"?

-Ne,nikako,ona je totalno drugacija od mene.Iako priznajem da je lako glumim.Oni koji me ne poznaju kazu da glumim biti losa,i to jer postavim granicu.Ja sam najosjecajnija cura na svijetu, ali takoder sa mnogo zelje.Skroz da sam suprotna od mog lika,koji ne podnosi djecu, a ja obozavam djecu.Da,uvijek sam sanjala da budem mlada majka i sa puno djece!

-Sa ili bez Benjamina?

–Ne znam,sudbina ce reci.
Nazad na vrh Ići dole
https://camiyluly.forumsr.com
*K@t@rin@*
Admin
Admin
*K@t@rin@*


Ženski
Broj poruka : 581
Godina : 31
Location : San Šabacisko...lol...XD
Datum upisa : 15.09.2007

Maria: Kriza u vezi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria: Kriza u vezi?   Maria: Kriza u vezi? EmptySre Jul 30, 2008 12:20 pm

Kriza...hehehe Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
*AnnA*
Bonita de mas
Bonita de mas
*AnnA*


Ženski
Broj poruka : 757
Datum upisa : 27.03.2008

Maria: Kriza u vezi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria: Kriza u vezi?   Maria: Kriza u vezi? EmptySre Jul 30, 2008 12:38 pm

Ja od pocetka nisam bila mnogo za njih dvoje kao par... Ma sta ona kaze, ne deluje mi previse da je neka dobrica, a Benja to jeste, vide se. Stvarno, sta god bude, samo da nam on bude happy... I love you
Nazad na vrh Ići dole
*cAtO*
Moderator
Moderator
*cAtO*


Ženski
Broj poruka : 1549
Godina : 30
Location : sa errewayom..uzivam...
Datum upisa : 19.09.2007

Maria: Kriza u vezi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria: Kriza u vezi?   Maria: Kriza u vezi? EmptySre Jul 30, 2008 1:57 pm

toooo!!!
nije bas da mi je drago...ali nije da mi NIJE DRAGO...Laughing
bolje da nije sa onom,ne deluje ok osoba,ni priblizno cami...cami i benja su jedno za drugo...tako mora biti,tako da... Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
*Cami*
Admin
Admin
*Cami*


Ženski
Broj poruka : 3661
Godina : 30
Location : Na pustom ostrvu sa Benjom #Ne trazite nas, nismo se izgubili!!!#
Datum upisa : 12.09.2007

Maria: Kriza u vezi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria: Kriza u vezi?   Maria: Kriza u vezi? EmptyPet Avg 01, 2008 9:18 pm

Ja sam se sokirala kad sam ovo videla na jednom 4umu (R-way Balkan) i odmah sam ovde postavila jer znam da Benja ovde ima mnooooooooooogooooooooooooooo obozavaTELJKI !!! lol!

Zao mi je zbog Benje, jer on verovatno ne misli tako i verovatno je voli, mada da nemojmo nagadjati, sta bude bice... Wink
Nazad na vrh Ići dole
https://camiyluly.forumsr.com
Mari_93
Moderator
Moderator
Mari_93


Ženski
Broj poruka : 1539
Godina : 30
Location : camiylyly.super-forum.net THE BEST 4UM
Datum upisa : 20.03.2008

Maria: Kriza u vezi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria: Kriza u vezi?   Maria: Kriza u vezi? EmptySub Avg 02, 2008 2:05 pm

ma gledajte to sa vedrije strane,sada moze da bude sa CAMI!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
*Cami*
Admin
Admin
*Cami*


Ženski
Broj poruka : 3661
Godina : 30
Location : Na pustom ostrvu sa Benjom #Ne trazite nas, nismo se izgubili!!!#
Datum upisa : 12.09.2007

Maria: Kriza u vezi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria: Kriza u vezi?   Maria: Kriza u vezi? EmptyNed Avg 03, 2008 12:49 am

Znam...
Nazad na vrh Ići dole
https://camiyluly.forumsr.com
*Cami*
Admin
Admin
*Cami*


Ženski
Broj poruka : 3661
Godina : 30
Location : Na pustom ostrvu sa Benjom #Ne trazite nas, nismo se izgubili!!!#
Datum upisa : 12.09.2007

Maria: Kriza u vezi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria: Kriza u vezi?   Maria: Kriza u vezi? EmptyČet Avg 07, 2008 11:40 pm

Maria: Kriza u vezi? 11775987zi7

Maria: Kriza u vezi? 11775981gb4

Maria: Kriza u vezi? 11775978lp3

Encontre estas fotos de Benja y Maria, no me acuerdo donde, creo que no estan puestas

Nasla sam ove slike Benje i Marie ne sjecam se gdje mislim da nisu postavljane.Post je objavljen 24.7.2008
Nazad na vrh Ići dole
https://camiyluly.forumsr.com
*AnnA*
Bonita de mas
Bonita de mas
*AnnA*


Ženski
Broj poruka : 757
Datum upisa : 27.03.2008

Maria: Kriza u vezi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria: Kriza u vezi?   Maria: Kriza u vezi? EmptyPet Avg 08, 2008 1:46 pm

Maria: Kriza u vezi? 2a634eelc6


OBRATITE PAZNJU!
Nazad na vrh Ići dole
*Cami*
Admin
Admin
*Cami*


Ženski
Broj poruka : 3661
Godina : 30
Location : Na pustom ostrvu sa Benjom #Ne trazite nas, nismo se izgubili!!!#
Datum upisa : 12.09.2007

Maria: Kriza u vezi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria: Kriza u vezi?   Maria: Kriza u vezi? EmptyPet Avg 08, 2008 10:37 pm

Evo i malo texta povodom toga:

Nakon veze od 3 godine i 8 meseci Benja i Maria su prekinuli.
Profesionalne obavezu su ih dovele do toga,glumica je izjavila
da ce ostati u kontaktu jer se puno vole,ali da im je trebao
prostor/vrieme.

Oficijalno potvrdjen natpis u novinama,Benja i Maria vise nisu zajedno!
Nazad na vrh Ići dole
https://camiyluly.forumsr.com
*AnnA*
Bonita de mas
Bonita de mas
*AnnA*


Ženski
Broj poruka : 757
Datum upisa : 27.03.2008

Maria: Kriza u vezi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria: Kriza u vezi?   Maria: Kriza u vezi? EmptySub Avg 09, 2008 8:41 pm

Covece... Mora da im je bas tesko... Makar zbog toga sto su tako dugo bili zajedno... Sad ALi, da gledamo s vedrije strane... Nadam se da ce naci neku koja ga zasluzuje, on je zlato! I love you
Nazad na vrh Ići dole
*Cami*
Admin
Admin
*Cami*


Ženski
Broj poruka : 3661
Godina : 30
Location : Na pustom ostrvu sa Benjom #Ne trazite nas, nismo se izgubili!!!#
Datum upisa : 12.09.2007

Maria: Kriza u vezi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria: Kriza u vezi?   Maria: Kriza u vezi? EmptyNed Avg 10, 2008 7:01 pm

Da, npr. Cami... Ma koliko god su pricali da je to TA- prava ljubav, ocekivali smo ovo... Bar sam ja ocekivala! I drago mi je da se zavrsilo ako im vec nije islo nego da pokusavaju bezveze da odrze to... Slazem se, verovatno im je mnogo tesko, ipak nije malo 3 godine i (valjda) 8 meseci!
Nazad na vrh Ići dole
https://camiyluly.forumsr.com
*AnnA*
Bonita de mas
Bonita de mas
*AnnA*


Ženski
Broj poruka : 757
Datum upisa : 27.03.2008

Maria: Kriza u vezi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria: Kriza u vezi?   Maria: Kriza u vezi? EmptyPon Avg 11, 2008 2:56 am

Ma, sigurno... Iskreno, bilo bi super da se on i Cami vrate, ali... cini mi se da su previse udaljeni za tako nesto... I fizicki a pomalo i pshihicki...
Nazad na vrh Ići dole
*cAtO*
Moderator
Moderator
*cAtO*


Ženski
Broj poruka : 1549
Godina : 30
Location : sa errewayom..uzivam...
Datum upisa : 19.09.2007

Maria: Kriza u vezi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria: Kriza u vezi?   Maria: Kriza u vezi? EmptyPon Avg 11, 2008 9:26 am

JAOOOO kakva vest me je docekala sa morrraaaaaaaaaaaaa....
jbg koliko god da je njima tesko (mozda i nije,sta mi znamo...)
meni je drago!
zato sto za zlatnog naseg benjicu nije bila ova cura...po meni nisu jedno za drugo.
i iz sveg srca bih volela da bude sa cami...i NADAM SE OVO STO JE LAURA REKLA za cami i benju NIJE TACNO Wink Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
*AnnA*
Bonita de mas
Bonita de mas
*AnnA*


Ženski
Broj poruka : 757
Datum upisa : 27.03.2008

Maria: Kriza u vezi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria: Kriza u vezi?   Maria: Kriza u vezi? EmptyPon Avg 11, 2008 1:32 pm

*cAtO* ::
i NADAM SE OVO STO JE LAURA REKLA za cami i benju NIJE TACNO Wink Rolling Eyes

Otkud ja UOPSTE MOGU da znam??? lol! To je moje vidjenje... Sto se mene tice, meni su on i Cami kao Marizza i Pablo bili fantasticni, slatki, medeni, jedno za drugo, i ako u stvarnosti se dobro slazu, bilo bi extra da su zajedno... Vreme ce pokazati. Meni se i dalje cini da je to jedna prelepa proslost... *cAtO*, nema razloga da se uzbudjujes... lol! U ovom slucaju mislimo razlicito, ali to je isto OK, jel da? Smile
Nazad na vrh Ići dole
*cAtO*
Moderator
Moderator
*cAtO*


Ženski
Broj poruka : 1549
Godina : 30
Location : sa errewayom..uzivam...
Datum upisa : 19.09.2007

Maria: Kriza u vezi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria: Kriza u vezi?   Maria: Kriza u vezi? EmptyUto Avg 12, 2008 12:35 pm

*AnnA* ::
*cAtO* ::
i NADAM SE OVO STO JE LAURA REKLA za cami i benju NIJE TACNO Wink Rolling Eyes

Otkud ja UOPSTE MOGU da znam??? lol! To je moje vidjenje... Sto se mene tice, meni su on i Cami kao Marizza i Pablo bili fantasticni, slatki, medeni, jedno za drugo, i ako u stvarnosti se dobro slazu, bilo bi extra da su zajedno... Vreme ce pokazati. Meni se i dalje cini da je to jedna prelepa proslost... *cAtO*, nema razloga da se uzbudjujes... lol! U ovom slucaju mislimo razlicito, ali to je isto OK, jel da? Smile

ma ja nisam nista lose htela da kazem,nisam se naljutila Very Happy
nego se nadam da nije tako...Wink
mada moram da priznam da u nekim trenucima se i meni cini da je to jedna prelepa proslost Sad
ali ipak se jos uvek nadam posto su stvarno preslatki,a i ima necega jos izmedju njih Laughing
ma daj,sve je OK..naravno!!! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
*AnnA*
Bonita de mas
Bonita de mas
*AnnA*


Ženski
Broj poruka : 757
Datum upisa : 27.03.2008

Maria: Kriza u vezi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria: Kriza u vezi?   Maria: Kriza u vezi? EmptySre Avg 13, 2008 3:21 am

*cAtO* ::
ma daj,sve je OK..naravno!!! Very Happy
Cupid 4
Nazad na vrh Ići dole
Mari_93
Moderator
Moderator
Mari_93


Ženski
Broj poruka : 1539
Godina : 30
Location : camiylyly.super-forum.net THE BEST 4UM
Datum upisa : 20.03.2008

Maria: Kriza u vezi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria: Kriza u vezi?   Maria: Kriza u vezi? EmptySre Avg 13, 2008 11:21 am

pa i ja bih volela da budu zajedno ali kako vtreme prolazi sve vise mi se cini da za to ima sve manje sanse Sad
Nazad na vrh Ići dole
*cAtO*
Moderator
Moderator
*cAtO*


Ženski
Broj poruka : 1549
Godina : 30
Location : sa errewayom..uzivam...
Datum upisa : 19.09.2007

Maria: Kriza u vezi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria: Kriza u vezi?   Maria: Kriza u vezi? EmptySre Avg 13, 2008 6:58 pm

ma ned'o Bog...ne pricajmo tako,ja bar jos uvek imam nade...ona mi uvek umre poslednja.
Nazad na vrh Ići dole
*Cami*
Admin
Admin
*Cami*


Ženski
Broj poruka : 3661
Godina : 30
Location : Na pustom ostrvu sa Benjom #Ne trazite nas, nismo se izgubili!!!#
Datum upisa : 12.09.2007

Maria: Kriza u vezi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria: Kriza u vezi?   Maria: Kriza u vezi? EmptyPet Avg 15, 2008 1:23 pm

Pa... Uvek ima nade... Ali... Nisam sigurna, oni su prijatelji, mada... Cupid 4
Nazad na vrh Ići dole
https://camiyluly.forumsr.com
*cAtO*
Moderator
Moderator
*cAtO*


Ženski
Broj poruka : 1549
Godina : 30
Location : sa errewayom..uzivam...
Datum upisa : 19.09.2007

Maria: Kriza u vezi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria: Kriza u vezi?   Maria: Kriza u vezi? EmptyPet Avg 15, 2008 1:43 pm

mada nista...Wink
Nazad na vrh Ići dole
*Cami*
Admin
Admin
*Cami*


Ženski
Broj poruka : 3661
Godina : 30
Location : Na pustom ostrvu sa Benjom #Ne trazite nas, nismo se izgubili!!!#
Datum upisa : 12.09.2007

Maria: Kriza u vezi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria: Kriza u vezi?   Maria: Kriza u vezi? EmptyPet Avg 15, 2008 1:52 pm

Mada nista mi jos ne znamo... Wink
Nazad na vrh Ići dole
https://camiyluly.forumsr.com
*cAtO*
Moderator
Moderator
*cAtO*


Ženski
Broj poruka : 1549
Godina : 30
Location : sa errewayom..uzivam...
Datum upisa : 19.09.2007

Maria: Kriza u vezi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria: Kriza u vezi?   Maria: Kriza u vezi? EmptyUto Avg 19, 2008 1:42 pm

ali ipak se nadamo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Benja's property
Raspitujes se o njima
Raspitujes se o njima
Benja's property


Broj poruka : 87
Datum upisa : 15.08.2008

Maria: Kriza u vezi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria: Kriza u vezi?   Maria: Kriza u vezi? EmptySub Avg 23, 2008 12:35 am

Medijski trik.Oni nikada nisu bili zajedno!Vidi se da Benja i Maria uopshte nisu jedno za drugo.Msm,nema hemije izmedju njih-ali uopshte!

Ali zato se nash dragi Benja vratio Cato...Bash se pitam kad tje venchanje!!!
Nazad na vrh Ići dole
*Cami*
Admin
Admin
*Cami*


Ženski
Broj poruka : 3661
Godina : 30
Location : Na pustom ostrvu sa Benjom #Ne trazite nas, nismo se izgubili!!!#
Datum upisa : 12.09.2007

Maria: Kriza u vezi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria: Kriza u vezi?   Maria: Kriza u vezi? EmptyNed Avg 24, 2008 2:56 pm

Zasto onda nema exkluzivnih novih fotki ako je sa Cami?
Nazad na vrh Ići dole
https://camiyluly.forumsr.com
Sponsored content





Maria: Kriza u vezi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria: Kriza u vezi?   Maria: Kriza u vezi? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Maria: Kriza u vezi?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Na nasu zalost...Benja & Maria

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Cami y Luly :: Benja & Feli :: Benja Rojas-
Skoči na: