Cami y Luly
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cami y Luly

Naj 4um o naj glumicama i buntovnicama!
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Hvala Bogu pa je laz!

Ići dole 
+5
rebelde_way_girl
Marizzita
*cAtO*
Marizza Rojas
*Cami*
9 posters
AutorPoruka
*Cami*
Admin
Admin
*Cami*


Ženski
Broj poruka : 3661
Godina : 30
Location : Na pustom ostrvu sa Benjom #Ne trazite nas, nismo se izgubili!!!#
Datum upisa : 12.09.2007

Hvala Bogu pa je laz! Empty
PočaljiNaslov: Hvala Bogu pa je laz!   Hvala Bogu pa je laz! EmptyPet Dec 14, 2007 5:01 pm

Vec danima kruzi novost,da je Erreway kao grupa zavrsio,nakon Camiline izjave u emisiji "Sutra informisemo",naime moderator Rebelde Spain-a,jednog od najvecih foruma i najprovjerenijih,Fede,nije provjerio novost,vec je bez provjere objavio novost
"Erreway se ne vraca". Nije istina. Erreway cini troje ljudi koji danonocno rade na velikim glumackim projektima a koji su obecali da ce posvecivati vrijeme i grupi,to sto kasni izdavanje cd-a je do njihovih privatnih obaveza.Takodje Camila je izjavila na pitanje imali ista vise sa REBELDEWAY-OM,ne Errewayom nego REBELDEWAY-OM,rekla da MISLI da tu vise nema nista,ali da se jedino promovise i dalje u Spaniji.Niko nije pomenuo Erreway,dok je nisu pitali za RBD pa je ona rekla,da su se bas u Spaniji i upoznali RBD.
To sto Cris Morena ima druge projekte ne znaci da ce bas potpuno staviti Erreway u drugi plan,jer velika kompanija ima i druge ljude koji se npr.brinu za Erreway.
Prema tome,jos uvijek nije receno OD STRANE TROJE,PA MAKAR I CETVERO
Erreway ne postoji,vise se necemo vratiti.Recenica nije recena.Sve dok ne bude
A NADAMO SE DA NECE,informacije ovakvog tipa,da se Erreway ne vraca,informacije koje su EKSKLUZIVNE (da se izrazim) do DASKE,prvo pm-om pitajte u administraciji ljude,koji imaju kontakt sa NAJVECIM organizacijama fanova,pa objavite!Tako cemp izbjec sirenje ne provjerenih novosti.
Nadam se da sam vam razrijesila situaciju.
JA i MODERATORI smo odlucili da napravimo jednu akciju,a razgovarat cu sa sto vise drugih skupina fanova,da se napravi akcija,peticija,kako bi pokazali Cris Moreni da ne stvara vise kopije od Erreway-a,vec da dopusti ORGINALU da osvaja svijet!

Uskoro cete biti obavjesteni o tome,za sad vam mi predlazemo da posjetite oficijalnu stranicu cris morene i saljete na mail tvrtke pisma tipa " da ne zelite da erreway padne u zaborav ".

Lijep pozdrav i nadam se da sam vam bar malo stvari jasnije.

Arrow Rway Balkan
Nazad na vrh Ići dole
https://camiyluly.forumsr.com
*Cami*
Admin
Admin
*Cami*


Ženski
Broj poruka : 3661
Godina : 30
Location : Na pustom ostrvu sa Benjom #Ne trazite nas, nismo se izgubili!!!#
Datum upisa : 12.09.2007

Hvala Bogu pa je laz! Empty
PočaljiNaslov: Re: Hvala Bogu pa je laz!   Hvala Bogu pa je laz! EmptyPet Dec 14, 2007 5:04 pm

Cami je juce bila u programu Jorge Guinsburg,govoril je o svacemu,puno je govrila o R-wayu ,rekla je da ne vjeruje da ce se vratiti kao muzicki bend koji se drzi programa,ali NIJE rekla,kako su stavili na drugim forumima,da se Erreway razdvoio,to su zakljuci ljudi koji su gledali djelove programa.Ja sam pogledala citav,i pisem ono sto je Cami rekla.Govorila je o svojim pocetcima kao pjevacica,o njenoj ulogi u Chiquititas i Rebelde Wayu,cak i o svojoj ulozi u Son de Fierro i turnejama sa Errewayom.A sto se tice kopije,rekla je da su veoma izazovni,da su napunili mnoge stadione kao i Erreway.
Arrow Rway Balkan
Nazad na vrh Ići dole
https://camiyluly.forumsr.com
Marizza Rojas
Moderator
Moderator
Marizza Rojas


Ženski
Broj poruka : 1269
Godina : 30
Datum upisa : 05.11.2007

Hvala Bogu pa je laz! Empty
PočaljiNaslov: Re: Hvala Bogu pa je laz!   Hvala Bogu pa je laz! EmptyPet Dec 14, 2007 5:10 pm

Hvala Bogu! Bog ipak postoji!
Hvala Bogu pa je laz! Rebeld16
Erreway i RBD zajedno u Spaniji: Cristopher Uckerman, Dulce Maria, Felipe Colombo, Camila Bordonaba, Benjamin Rojas & Anahi (s leva na desno).
Nazad na vrh Ići dole
*Cami*
Admin
Admin
*Cami*


Ženski
Broj poruka : 3661
Godina : 30
Location : Na pustom ostrvu sa Benjom #Ne trazite nas, nismo se izgubili!!!#
Datum upisa : 12.09.2007

Hvala Bogu pa je laz! Empty
PočaljiNaslov: Re: Hvala Bogu pa je laz!   Hvala Bogu pa je laz! EmptyPet Dec 14, 2007 5:14 pm

pade mi kamen sa srca!zbog tih sto nisu bili sigurni da li je errewayu dosao kraj pa su to napisali umalo ne slogira!
Nazad na vrh Ići dole
https://camiyluly.forumsr.com
Marizza Rojas
Moderator
Moderator
Marizza Rojas


Ženski
Broj poruka : 1269
Godina : 30
Datum upisa : 05.11.2007

Hvala Bogu pa je laz! Empty
PočaljiNaslov: Re: Hvala Bogu pa je laz!   Hvala Bogu pa je laz! EmptyPet Dec 14, 2007 5:32 pm

Konacno mogu normalno da disem!
Nazad na vrh Ići dole
*cAtO*
Moderator
Moderator
*cAtO*


Ženski
Broj poruka : 1549
Godina : 30
Location : sa errewayom..uzivam...
Datum upisa : 19.09.2007

Hvala Bogu pa je laz! Empty
PočaljiNaslov: Re: Hvala Bogu pa je laz!   Hvala Bogu pa je laz! EmptyPet Dec 14, 2007 6:43 pm

upravo sam htela da vam ovo postavim,ali eto,*cami* me je preduhitrila:)
ima nade za erreway!
mada mi se ne svidja sto cami ne veruje da ce se vratiti kao muzicka grupa...
hmm...ali imajmo vere!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Marizzita
Sreces ih u trznom centru
Sreces ih u trznom centru
Marizzita


Ženski
Broj poruka : 169
Godina : 34
Datum upisa : 14.11.2007

Hvala Bogu pa je laz! Empty
PočaljiNaslov: Re: Hvala Bogu pa je laz!   Hvala Bogu pa je laz! EmptyNed Dec 16, 2007 12:05 am

I meni je mnogo lakse,ali sam jedno 100 puta umirala posto sam na 100 foruma procitala isto...Slog zamalo da dozivim,ali sada mi je mnogo lakse,pao mi je kamen sa srca!
Nazad na vrh Ići dole
rebelde_way_girl
Saznajes njihovu e-mail adresu
Saznajes njihovu e-mail adresu
rebelde_way_girl


Broj poruka : 332
Datum upisa : 11.12.2007

Hvala Bogu pa je laz! Empty
PočaljiNaslov: Re: Hvala Bogu pa je laz!   Hvala Bogu pa je laz! EmptyNed Dec 16, 2007 9:50 pm

Marizzita ::
I meni je mnogo lakse,ali sam jedno 100 puta umirala posto sam na 100 foruma procitala isto...Slog zamalo da dozivim,ali sada mi je mnogo lakse,pao mi je kamen sa srca!
Nazad na vrh Ići dole
Mari_93
Moderator
Moderator
Mari_93


Ženski
Broj poruka : 1539
Godina : 30
Location : camiylyly.super-forum.net THE BEST 4UM
Datum upisa : 20.03.2008

Hvala Bogu pa je laz! Empty
PočaljiNaslov: Re: Hvala Bogu pa je laz!   Hvala Bogu pa je laz! EmptySub Maj 03, 2008 12:28 pm

To bi za mene bio slog.Prvo Mia ode,a onda da se raspadnu,bas ne bi bilo fer.
Nazad na vrh Ići dole
*K@t@rin@*
Admin
Admin
*K@t@rin@*


Ženski
Broj poruka : 581
Godina : 31
Location : San Šabacisko...lol...XD
Datum upisa : 15.09.2007

Hvala Bogu pa je laz! Empty
PočaljiNaslov: Re: Hvala Bogu pa je laz!   Hvala Bogu pa je laz! EmptyNed Maj 04, 2008 5:16 pm

Svima nam je lakse! RBD i Erreway zajedno na slici-ne desava se to svakog milenijuma cyclops
Nazad na vrh Ići dole
*cAtO*
Moderator
Moderator
*cAtO*


Ženski
Broj poruka : 1549
Godina : 30
Location : sa errewayom..uzivam...
Datum upisa : 19.09.2007

Hvala Bogu pa je laz! Empty
PočaljiNaslov: Re: Hvala Bogu pa je laz!   Hvala Bogu pa je laz! EmptyČet Maj 08, 2008 10:49 pm

I plus je dulce prstima pokazala mir... (dva prsta)
a to se pokazuje kada je sve cool i ok,koliko ja znam!

P.S. na erreway balkan 4UMU procitala sam da se ERREWAY NIJE VRATIO ali da razmatraju koliko fanovi njih obozavaju,i nemam pojma,valjda je na nama fanovima da povratimo erreway...posecujuci svasta nesto...ne znam,
skoknucu pa cu postaviti,ako niko pre mene.
zato moramo da budemo uz nash erreway kao nikada pre...
jer,ljudi,erreway zvanicno nije se vratio...ali su tu...tako nesto... Rolling Eyes

VIVA ERREWAY...VIVAAAAAAA!
Nazad na vrh Ići dole
*AnnA*
Bonita de mas
Bonita de mas
*AnnA*


Ženski
Broj poruka : 757
Datum upisa : 27.03.2008

Hvala Bogu pa je laz! Empty
PočaljiNaslov: Re: Hvala Bogu pa je laz!   Hvala Bogu pa je laz! EmptyČet Maj 08, 2008 11:26 pm

Cek... Meni nesto nje jasno... Kako se Erreway nije vratio, a izdaju novi album? Cupid 9
Nazad na vrh Ići dole
*K@t@rin@*
Admin
Admin
*K@t@rin@*


Ženski
Broj poruka : 581
Godina : 31
Location : San Šabacisko...lol...XD
Datum upisa : 15.09.2007

Hvala Bogu pa je laz! Empty
PočaljiNaslov: Re: Hvala Bogu pa je laz!   Hvala Bogu pa je laz! EmptyNed Maj 11, 2008 5:03 pm

Koja zavrzlama! Exclamation Vise ni ne znas sta je tacno, a sta nije cyclops
Nazad na vrh Ići dole
Marizza Rojas
Moderator
Moderator
Marizza Rojas


Ženski
Broj poruka : 1269
Godina : 30
Datum upisa : 05.11.2007

Hvala Bogu pa je laz! Empty
PočaljiNaslov: Re: Hvala Bogu pa je laz!   Hvala Bogu pa je laz! EmptyNed Maj 11, 2008 8:00 pm

Ma, vracaju se! Ako njihovi fanovi ne veruju u njih, naravno da se nece vratiti!
Nazad na vrh Ići dole
Dima&Ja
Saznajes njihovu e-mail adresu
Saznajes njihovu e-mail adresu
Dima&Ja


Ženski
Broj poruka : 512
Godina : 28
Location : Sa Dimom na vijencanju ne ometajte nas
Datum upisa : 11.01.2008

Hvala Bogu pa je laz! Empty
PočaljiNaslov: Re: Hvala Bogu pa je laz!   Hvala Bogu pa je laz! EmptyPon Jun 02, 2008 11:53 pm

dobro je
Nazad na vrh Ići dole
http://dimabilan-4ever.forumotion.com/index.htm
Sponsored content





Hvala Bogu pa je laz! Empty
PočaljiNaslov: Re: Hvala Bogu pa je laz!   Hvala Bogu pa je laz! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Hvala Bogu pa je laz!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Cami y Luly :: ERREWAY-Najbolja grupa sveta~ERREWAY-La mejor banda del mundo~ERREWAY-The Best Band On The World :: Sve o ERREWAY~Todo sobre Erreway-
Skoči na: