Cami y Luly
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cami y Luly

Naj 4um o naj glumicama i buntovnicama!
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Zanimljivosti

Ići dole 
+4
Emina
*cAtO*
Marizza Rojas
*Cami*
8 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
*cAtO*
Moderator
Moderator
*cAtO*


Ženski
Broj poruka : 1549
Godina : 30
Location : sa errewayom..uzivam...
Datum upisa : 19.09.2007

Zanimljivosti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zanimljivosti   Zanimljivosti - Page 2 EmptySre Jan 09, 2008 7:30 pm

xexe...nema potrebe Wink
Nazad na vrh Ići dole
*Cami*
Admin
Admin
*Cami*


Ženski
Broj poruka : 3661
Godina : 30
Location : Na pustom ostrvu sa Benjom #Ne trazite nas, nismo se izgubili!!!#
Datum upisa : 12.09.2007

Zanimljivosti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zanimljivosti   Zanimljivosti - Page 2 EmptyPet Mar 14, 2008 3:57 pm

MARIANO MARTINEZ I BENJAMIN ROJAS CE BITI PARTNERI

Film u kojem ce glavni glumac biti Mariano Martinez,gdje glumi trkaca forumula vec ima jos jednog glavnog glumca:Benjamina Rojasa.Izgleda,da je produkcija ostvarila zelju da ima potvrdan odgovor od ove dvojice mladih i sexy mladica na snimanju koje pocinje tokom aprila.

Ali sta jos uvijek nije odluceno je ko ce biti lijepa glavna glumica koja takoder mora imati sexy profil kao njene kolege.Dugo je i glasno zvucalo ime Romina Gaetani,ali ideja je otpala kada je Gaetani prihvatila da glumi u novoj telenoveli Joaquina Furrielia.

Produkcija Pampa Films racuna takoder na Nazareno Casero u ulozi.

Sada,dok produkcija priprema glumce za opasne scene i akciju,takoder pocinje kasting za trazenje zenske glumice.Za nekoliko dana cemo znati ne poznato.
Nazad na vrh Ići dole
https://camiyluly.forumsr.com
*cAtO*
Moderator
Moderator
*cAtO*


Ženski
Broj poruka : 1549
Godina : 30
Location : sa errewayom..uzivam...
Datum upisa : 19.09.2007

Zanimljivosti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zanimljivosti   Zanimljivosti - Page 2 EmptySre Mar 19, 2008 11:26 pm

*ERREWAY se ponovo okupio,sa ciljem da uradi novu turneju. Ovaj decko se istakao,i poceo je da koraca i stazama soliste...
Ovim intervjuom,specijalno za "La Onda",Benja je pozdravio svoje obozavaoce u Ekvadoru,i otkrio nam svoju dusu,koja je vise sanjarska nego gusarska!

1)Kada bi mogao da ostvaris svoje 3 zelje,koje bi to bile?
Benja:Da i u buducnosti radim ono sto volim raditi,da nadjem posao kao glumac i proputujem svet i da imam porodicu.

2)Sta smatras tajnom svog uspeha?
Benja:Mislim da je to kada neko radi ono sto mu se svidja,ne obracam mnogo paznju na to da postignem uspeh,nije najveci uspeh kada prodas sve ulaznice nego kad radis ono sto volis i nastavljas sa tim.

3)Koje je tvoje najlepse secanje iz detinjstva?
Benja:Kada smo porodicno isli da skijamo,to su mi najbolja secanja.

4)Imas li neke glumacke projekte?
Benja:Obozavam glumu,i mozda cu sledece godine uraditi neki projekat,dok se odmaram od turneja.

5)Omiljena zivotinja?
Benja:Bengalski tigar.

6)Sport?
Benja:Igram fudbal sa drugarima,a takodje moj omiljeni sport je rafting.

7)Manija?
Benja:Kad imam slobodnog vremena,sviram gitaru i komponujem stvarcice.

8)Omiljeni glumac i glumica?
Benja:Nemam omiljene,od svakoga izvlacim nesto dobro.

9)Omiljeni film?
Benja:Veoma stari argentinski film "Sumnjao sam oduvek".

10)Vrlina?
Benja:Idem dalje uceci se,i radim na svojoj karijeri korak po korak.

11)Mana?
Benja:Ja sam veoma nestrpljiv.Kada moram da donesem neku odluku,nekad pogresim (preteram).

12)Naj pronalazak?
Benja:Mobilni.Iskljuce mi mobilni,iskljuce i mene.

13)Strah?
Benja:Nemam strahove,ali veoma postujem more.

14)San?
Benja:Da nastavim sa onim sto najvise volim radim i budem glumac.Da imam porodicu.

15)Koje stvari te izuju iz cipela ili ti smetaju?
Benja:Laz i kad nemam odmor.

16)Dozivljaj?
Benja:Jednom sam bio na odmoru sa prijateljima,nili smo na fudbalskom terenu,i poceli da se igramo udarajuci jedni druge...To je jedna od onih stvari koje radis kad imas 15 godina,a ne znas zasto.

17)Nadimci?
Benja:Glavonja,ne znam zasto kazu da imam veliku glavu,ja ne mislim tako. Takodje me zovu Benja.

18)Pozdav tvojim fanovima?
Benja:Saljem poljubac svima vama u Ekvadoru,iako smo daleko.

(ovo je za casopis "la onda",najverovatnije za ekvador,prevela sam intervju,ako zelite postavicu i sliku...
p.s. znam da je ovo trebalo u intervjue ali tamo sam vec postavila jedan,pa ne bih odmah i ovaj Wink )
Nazad na vrh Ići dole
*Cami*
Admin
Admin
*Cami*


Ženski
Broj poruka : 3661
Godina : 30
Location : Na pustom ostrvu sa Benjom #Ne trazite nas, nismo se izgubili!!!#
Datum upisa : 12.09.2007

Zanimljivosti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zanimljivosti   Zanimljivosti - Page 2 EmptyČet Mar 20, 2008 12:14 am

nije vazno!extra je,hvala!

benja ili glavonja,kako zelis ljubavi,hocemo li na skijanje??? Cupid 4
Nazad na vrh Ići dole
https://camiyluly.forumsr.com
Marizza Rojas
Moderator
Moderator
Marizza Rojas


Ženski
Broj poruka : 1269
Godina : 30
Datum upisa : 05.11.2007

Zanimljivosti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zanimljivosti   Zanimljivosti - Page 2 EmptyČet Mar 20, 2008 3:35 pm

On je stvarno divna osoba... Slazem se sa njim, uopste ne mislim da ima veliku glavu.
Nazad na vrh Ići dole
*Cami*
Admin
Admin
*Cami*


Ženski
Broj poruka : 3661
Godina : 30
Location : Na pustom ostrvu sa Benjom #Ne trazite nas, nismo se izgubili!!!#
Datum upisa : 12.09.2007

Zanimljivosti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zanimljivosti   Zanimljivosti - Page 2 EmptyČet Mar 20, 2008 5:43 pm

i ja se slazem!
Nazad na vrh Ići dole
https://camiyluly.forumsr.com
*cAtO*
Moderator
Moderator
*cAtO*


Ženski
Broj poruka : 1549
Godina : 30
Location : sa errewayom..uzivam...
Datum upisa : 19.09.2007

Zanimljivosti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zanimljivosti   Zanimljivosti - Page 2 EmptyČet Mar 20, 2008 8:12 pm

yo tambien! hehe,nema na cemu i drugi put!
Nazad na vrh Ići dole
Dima&Ja
Saznajes njihovu e-mail adresu
Saznajes njihovu e-mail adresu
Dima&Ja


Ženski
Broj poruka : 512
Godina : 28
Location : Sa Dimom na vijencanju ne ometajte nas
Datum upisa : 11.01.2008

Zanimljivosti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zanimljivosti   Zanimljivosti - Page 2 EmptyČet Jun 05, 2008 6:37 pm

gracias
Nazad na vrh Ići dole
http://dimabilan-4ever.forumotion.com/index.htm
*Cami*
Admin
Admin
*Cami*


Ženski
Broj poruka : 3661
Godina : 30
Location : Na pustom ostrvu sa Benjom #Ne trazite nas, nismo se izgubili!!!#
Datum upisa : 12.09.2007

Zanimljivosti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zanimljivosti   Zanimljivosti - Page 2 EmptyPon Jun 09, 2008 12:41 pm

Nasi posjetitelji su vec utvrdili da je Arceli Gonzales prava argentinska crnka i da je Evangelina Anderson najsexy plavusa u nasoj zemlji.Sad se pitamo:Ko je najsexy muskarac u Argenitni?Da bi razrjesili ovo pitanje izabrali smo 15 muskaraca koji su uspijeli da izazovu vise od jednog uzdisaja kod mnogih zena.

Zanimljivosti - Page 2 78895010
Agustín Pichot: On je jedan od omiljenih igraca ragbija u Los Pumas.Ragbi igrac od 33 godine zapoceo je svoju karijeru u Club Atletico San Isidro (CASI),tamo je trenirao zajedno sa svoja dva brata i njegovo debitiranje u ragbiju je bilo 1995.

Zanimljivosti - Page 2 Benjam10
Benjamín Rojas: Ovaj mladi glumac zapoceo je svoju glumacku karijeru,ni manje ni vise nego u rukama Cris Morene.Sa njom je radio na Chiquititasima,Rebelde Wayu,Floricienti i Almi Pirati.Zahvaljujuci uspijehu ovih serija na televizji,Benjamin je imao turneje po Argentini i inozemstvu.

Zanimljivosti - Page 2 E003lh10
Christian Sancho: On je jedan od manekena koji nije samo triunfirao u nasoj zemlji nego i izvan nje,posebno u Meksiku.Nedavno je imao premijeru svog posljednjeg filma Brigada Explosiva:Mison Pirata i vec je poceo sa snimanjem nove generacije Los Superagentes.

Zanimljivosti - Page 2 Diego-10
Diego Torres: Ovaj pjevac i glumac je izmamio uzdahe toliko tinjederki kao i majki,i to je dobar nacin da ujedinite citavu porodicu.Poceo je karijeru u Banda del Golden Rocket,gdje se lansirao kao pjevac,takoder je snimio nekoliko filmova i sada snima jedan od najvaznijih mjuzikla u Argentini.

Zanimljivosti - Page 2 01897510
Fabián Mazzei: Trenutno vodi El Conquistador del Fin del Mundo,koji se emitira svakog petka na ekranu Canal Trecea.Glumac i voditelj uspio je ukrasti srce Arceli Gonzalez.

Zanimljivosti - Page 2 Facu10
Facundo Arana: On je glavni glumc Vidas Robadas,nove telenovele Telefea koja ce se sutra poceti prikazivati.Bez mjesta za sumlje,ovaj glumac je omiljeni kod mnogo zena.

Zanimljivosti - Page 2 Espect10
Juan Gil Navarro: Ovaj glumac je muska strana Lole u Laloli,serije koja se emituje od ponedjeljka do petka na ekranima Americe, i takoder je dobio ulogu u telenoveli Vidas Robadas.

Zanimljivosti - Page 2 Marian10
Mariano Martínez: Uspio je dovesti do ludila mnoge zene sa svojim likom "El Rey Sol Marquesi" u Son amores,seriji koju emitira Canal Trece.

Zanimljivosti - Page 2 Micola10
Nicolás Cabré: Ima ulogu u Por amor a vos,telenoveli koja se emitire od ponedjeljka do petka na ekranima Canal Trece.Trenutno,mladic se zabavlja sa Soledad Fandino,koju zavodi u seriji.

Zanimljivosti - Page 2 Dsc_0610
Nicolás Vázquez: Zajedno sa Emiliom Attias je glavni glumac u Casi Angelesima,uspjesnoj seriji Cris Morene sa kojom je na turneji i snima prve epizode druge sezone.

Zanimljivosti - Page 2 Echarr10
Pablo Echarri: On je jedan od dzentlmena na argentinskoj televiziji i kinu.Medu njegovim najuspjesnijim poslovima nalaze se "Resistire" i "Montecristo" i filmovi "Peligrosa obeseion" i "El metodo".

Zanimljivosti - Page 2 Pablo10
Pablo Espósito: On je jedan od ucesnika Velikog brata 2007.“Poli“ je bio jedan od favorita.Bio je izabran od strane gledatelja da putuje u Brazil na razamjenu kultura.

Zanimljivosti - Page 2 01067410
Rodrigo Guirao Díaz: On je jedan od najtrazenijih na Extremista.com.ar,jedan clanak o njemu vec ima vise od 2 miliona komentara.Ovaj glumac i maneken sprema svoj prvi CD,i zato uzima casove pjevanja.

Zanimljivosti - Page 2 Santia10
Santiago Almeyda: On je jedan od ucesnika prve sezone Velikog brata,tamo je upoznao Nataliju Favu sa kojom se vjencao.Santiago je takoder ucestvovao u Patiando por un Sueno 2008.

Zanimljivosti - Page 2 Sergio10
Sergio Lois: Ovaj klizac uspio je izvuci uzdahe mnogih zena sa svojim koracima u Patiando por un Sueno,gdje je ucestvovao zajedno sa Elianom Guerico.Trenutno radi kao maneken.

PS.Samo da napomenem da ovo nije top-lista vec su imena poredana po abecednom redu.

Arrow R-way Balkan
Nazad na vrh Ići dole
https://camiyluly.forumsr.com
Mari_93
Moderator
Moderator
Mari_93


Ženski
Broj poruka : 1539
Godina : 30
Location : camiylyly.super-forum.net THE BEST 4UM
Datum upisa : 20.03.2008

Zanimljivosti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zanimljivosti   Zanimljivosti - Page 2 EmptyPon Jun 09, 2008 8:54 pm

ma benja pobedjuje
Nazad na vrh Ići dole
*AnnA*
Bonita de mas
Bonita de mas
*AnnA*


Ženski
Broj poruka : 757
Datum upisa : 27.03.2008

Zanimljivosti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zanimljivosti   Zanimljivosti - Page 2 EmptyPon Jun 09, 2008 9:42 pm

Mislis da je tako lako odluciti se izmedju svih njih? Vidi ih! Very Happy
Naravno, meni je Benja najdrazi, volela bih da on pobedi ali... bice gusto! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
*Cami*
Admin
Admin
*Cami*


Ženski
Broj poruka : 3661
Godina : 30
Location : Na pustom ostrvu sa Benjom #Ne trazite nas, nismo se izgubili!!!#
Datum upisa : 12.09.2007

Zanimljivosti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zanimljivosti   Zanimljivosti - Page 2 EmptyUto Jun 10, 2008 12:19 am

Meni se pored Benje svidjaju jos samo Juan Gil Navarro i Rodrigo Guirao Díaz
Nazad na vrh Ići dole
https://camiyluly.forumsr.com
*Cami*
Admin
Admin
*Cami*


Ženski
Broj poruka : 3661
Godina : 30
Location : Na pustom ostrvu sa Benjom #Ne trazite nas, nismo se izgubili!!!#
Datum upisa : 12.09.2007

Zanimljivosti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zanimljivosti   Zanimljivosti - Page 2 EmptyNed Avg 17, 2008 3:20 pm

Zanimljivosti - Page 2 12187310

"Benja Rojas nije zelio da propusti da vidi svoju prijateljicu Lu Lopilato u djelu Princesa Cenicienta".
Nazad na vrh Ići dole
https://camiyluly.forumsr.com
*AnnA*
Bonita de mas
Bonita de mas
*AnnA*


Ženski
Broj poruka : 757
Datum upisa : 27.03.2008

Zanimljivosti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zanimljivosti   Zanimljivosti - Page 2 EmptyNed Avg 17, 2008 4:28 pm

Laughing Ne znam sto, ali mi je slika mnogo smesna... Laughing
Nazad na vrh Ići dole
*Cami*
Admin
Admin
*Cami*


Ženski
Broj poruka : 3661
Godina : 30
Location : Na pustom ostrvu sa Benjom #Ne trazite nas, nismo se izgubili!!!#
Datum upisa : 12.09.2007

Zanimljivosti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zanimljivosti   Zanimljivosti - Page 2 EmptyPon Avg 18, 2008 9:48 pm

Sto? He, he...

Benja u CA u pon.

http://uk.youtube.com/watch?v=Fp98cov1qHc
Nazad na vrh Ići dole
https://camiyluly.forumsr.com
*AnnA*
Bonita de mas
Bonita de mas
*AnnA*


Ženski
Broj poruka : 757
Datum upisa : 27.03.2008

Zanimljivosti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zanimljivosti   Zanimljivosti - Page 2 EmptyUto Avg 19, 2008 1:03 am

*Cami* ::
Sto? He, he...
Nemam pojma... Tog dana mi je sve bilo smesno! Laughing

Benjica je sladak... Kako su samo Tomas i Robertita iz Floriciente porasli!!!!
Nazad na vrh Ići dole
*cAtO*
Moderator
Moderator
*cAtO*


Ženski
Broj poruka : 1549
Godina : 30
Location : sa errewayom..uzivam...
Datum upisa : 19.09.2007

Zanimljivosti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zanimljivosti   Zanimljivosti - Page 2 EmptyUto Avg 19, 2008 1:40 pm

da...Sad Sad o Bozeeeee.....
nego za ovih 15 gore...navijam za DIEGA TORRESA I BENJU!!!
Nazad na vrh Ići dole
*Cami*
Admin
Admin
*Cami*


Ženski
Broj poruka : 3661
Godina : 30
Location : Na pustom ostrvu sa Benjom #Ne trazite nas, nismo se izgubili!!!#
Datum upisa : 12.09.2007

Zanimljivosti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zanimljivosti   Zanimljivosti - Page 2 EmptySre Avg 20, 2008 12:38 am

Benjin interviju I dio

https://www.youtube.com/watch?v=7i-Hdfc2gg8

-Tvoja slika je jako vezana za Cris i sve njene projekte,jer si jako mlad poceo da radis za nju,zar ne?
-Da,zapoceo sam da radim sa njom prije 12 godina u Chiquititas.
-Sjecas li se kakve su bile prve scene?-Da!Kako si dosao do Cris?Preko kastinga?Preko cega?
-Ja sam prije mnogo vremena...-Mnogo vremena?Pre koliko?Ne znam...Mozda prije nekih 13 ili 12 godina.Ja sam se prijavio u jednoj marketinskoj firmi,i preko mog strica,koji je bio fotograf poceo sam ici na svakakve kastinge...Ni na jednom nisam pobjedio...
-Ovo je ozibljno...Ima mnogo djece koja nas gledaju...Bolje da ne nastavimo,slomicemo im snove...Radicemo nesto drugo.
-Dobro,ja to nikad nisam radio.Ne znam da li je to dobro ili lose...Uvijek sam se plasio kamera,i bojao sam se pricati pred svakom osobom koja nije dio moje porodice.I zato sam sve gubio.Sve do jednog dana kad nisam pobjedio na jednom kastingu i tu su me vidjeli ljudi Cris Morene koji su to doba radili na Telefeu.
-Ja sam dobio lika...Sjecam se...Yago iz dzungle...bilo je to jako tesko.Jer je to bio decko iz dzungle i osim sto sam se ja sam se stidio da glumim pred ljudima,koji su pravili uspijehe poput Chiquititasa u to doba...Morao sam govoriti cudne rijeci.Imao sam rijecnik koji je totalno drugaciji od dzungle.U Yagi sam ima lijepo iskustvo.Jedan mjesec i po isao sam svakoga dana u ZOO,da bi se sprijateljio sa jednim tigrom,dva lava..To su mi bile kolege sa posla.Morao sam ih svakoga dana hraniti.I sjecam se jednog dana kad sam imao casu mlijeka i umocio sam prst u nju i onda stavljao prst pred tigra.A tvoja majka je sigurno bila ocajna?Kad si bio djecak to si radio,a sad da to trebas raditi?Ne!Ni lud?Kad sam bio mladi nije me bio toliko stah,jer bili su tu i ostali glumci...Tigrovi su se dobro ponasali i puno su mi pomogli.Tigrovi dobre volje!Nakon Chiquititasa sta dolazi?

______________________________________________________________________

Govorili su o njegovom poslu za Cris.
Zapoceli su govoreci da je Benja 98 usao u CMG i zapoceo je u Chiquititasima glumeci Yagu.Bio je jako stidljiv kad je bio mali i njegov lik je bio tezak jer je govorio cudne izraze.Proveo je mjesec i pol u ZOO sa tigrom i dva lava da bi se rjesio straha kad bi stvarno morao glumiti sa njima.

Kasnije su nastavili sa Rebelde Wayom,i to mu je bio najzahtjevniji projekat,jer je to bila njegova prva glavna uloga,iako ju je djelio sa Feli,Cami i Lu.Cris je sve 4-roma jednog dana javila da ce glumiti i pjevati u novoj seriji a oni nisu mogli vjerovati,jer nikad nisu pjevali.I zahvaljujuci tome su obisli mnogo zemalja,snimili su CD-ove(nesto sto nikad nisu zamislili) i postali su dobri prijatelji.

Onda su zapoceli razgovarati o Floricienti,cura koja je radila interviju rekla mu je da uporedi Rebelde way i Floricientu i on je reko da je u prvoj bio glavni lik,ali da mu je drugi vise bio slican.Kaze da je bilo genijalno glumiti sa Flor i Juan Gilom i onda su govorili o kraju Floriciente u Valezu,da je bilo impresionantno i da mu je bilo zao sto se zavrsila i sto se nisu vise vidali.

Kasnije su nastavili sa Almom Piratom.Kaze da mu se svidalo snimati je jer su u scenariju dopustali da improvizuju i da puste mastu da pluta.I u toj seriji je upoznao puno ljudi.

I na kraju su pitali Benju o Lali, Yeyo Agustín i Nico. O Lali je rekao da je tek nedavno saznao da je tako zovu,jer kad je on snimao Floricientu i Lali je bila mala,i svi su je zvali Marianita i da nikad nije zamislio da ce biti glavni lik i kaze da ima mnogo talenta.O Yeyu je rekao da je i on puno narastao,da je propalica(u sali)i da ima mnogo talenta.O Augustinu kojeg poznaje mnogo godina,kaze da ga mnogo voli i da je mnogo porastao.I o Nicu,kojeg je vec upoznao u Almi Pirati i da je volio raditi sa njim i da se super slazu.

Nakon toga Lali,Yeyo,Augustin i Nico su odgovorili Benji i Lali je rekla da je dobar glumac i da je bila zaljubljena u njega kad je glumio u Rebelde Wayu.Yeyo i Augustin su rekli isto da je dobar glumac,i da je preveliki fan Gimnasie.A Nico da mnogo voli Benju i da je fenomen.

To je manje vise to...nije rekao sta sad radi,nista o Mariji ili o buducim projektima.

Arrow R-way Balkan
Nazad na vrh Ići dole
https://camiyluly.forumsr.com
*AnnA*
Bonita de mas
Bonita de mas
*AnnA*


Ženski
Broj poruka : 757
Datum upisa : 27.03.2008

Zanimljivosti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zanimljivosti   Zanimljivosti - Page 2 EmptySre Avg 20, 2008 11:45 am

Aaaa.... love 01 Super je clanak! Nisam odgledala kilp, ali verujem da je extra... Benja mi bas deluje opusteno, prirodno... Super je! He, Lali je bila zaljubljena u njega... Laughing KO nije?! lol!
Nazad na vrh Ići dole
*cAtO*
Moderator
Moderator
*cAtO*


Ženski
Broj poruka : 1549
Godina : 30
Location : sa errewayom..uzivam...
Datum upisa : 19.09.2007

Zanimljivosti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zanimljivosti   Zanimljivosti - Page 2 EmptySre Avg 20, 2008 2:44 pm

robertita u benju!?!?
Nazad na vrh Ići dole
*AnnA*
Bonita de mas
Bonita de mas
*AnnA*


Ženski
Broj poruka : 757
Datum upisa : 27.03.2008

Zanimljivosti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zanimljivosti   Zanimljivosti - Page 2 EmptySre Avg 20, 2008 3:20 pm

*Cami* ::
...Lali je rekla da je dobar glumac i da je bila zaljubljena u njega kad je glumio u Rebelde Wayu...

Pa, tako se cini! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
*Cami*
Admin
Admin
*Cami*


Ženski
Broj poruka : 3661
Godina : 30
Location : Na pustom ostrvu sa Benjom #Ne trazite nas, nismo se izgubili!!!#
Datum upisa : 12.09.2007

Zanimljivosti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zanimljivosti   Zanimljivosti - Page 2 EmptySre Avg 20, 2008 3:39 pm

He, he... Pa ko ne bi bio zaljubljen?
Nazad na vrh Ići dole
https://camiyluly.forumsr.com
Benja's property
Raspitujes se o njima
Raspitujes se o njima
Benja's property


Broj poruka : 87
Datum upisa : 15.08.2008

Zanimljivosti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zanimljivosti   Zanimljivosti - Page 2 EmptySre Avg 27, 2008 11:46 pm

Mozhete da postavite Robertinu (iz flor) ali da na toj slici bude odrasla?!
Nazad na vrh Ići dole
*AnnA*
Bonita de mas
Bonita de mas
*AnnA*


Ženski
Broj poruka : 757
Datum upisa : 27.03.2008

Zanimljivosti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zanimljivosti   Zanimljivosti - Page 2 EmptyČet Avg 28, 2008 1:56 am

@Benja's property
Postavila sam ti slike u podforumu Floricienta-Slike
Smile
Nazad na vrh Ići dole
*Cami*
Admin
Admin
*Cami*


Ženski
Broj poruka : 3661
Godina : 30
Location : Na pustom ostrvu sa Benjom #Ne trazite nas, nismo se izgubili!!!#
Datum upisa : 12.09.2007

Zanimljivosti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zanimljivosti   Zanimljivosti - Page 2 EmptyPon Sep 01, 2008 10:50 am

PABLO ACUÑA I BENJAMIN ROJAS

Pogled zavodnika! Pablito Acuña i Benjamín Rojas, su braca.Naravno,napadac CUBA-e se razlikuje od Benjamin Rojasa jer on nema dusu pirata(Alma Pirata).Da je isti kao i glumac...njegova djevojka ne bi nam poslala ovo otkrice.Uhvatila nas je nespremne!


Zanimljivosti - Page 2 33uem35
Nazad na vrh Ići dole
https://camiyluly.forumsr.com
Sponsored content





Zanimljivosti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zanimljivosti   Zanimljivosti - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Zanimljivosti
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» zanimljivosti
» Novosti i Zanimljivosti

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Cami y Luly :: Benja & Feli :: Benja Rojas-
Skoči na: