Cami y Luly
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cami y Luly

Naj 4um o naj glumicama i buntovnicama!
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Fraza nedelje

Ići dole 
5 posters

Koja fraza je po vama najbolja?
Prva
Fraza nedelje Vote_lcap0%Fraza nedelje Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Druga
Fraza nedelje Vote_lcap0%Fraza nedelje Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Treca
Fraza nedelje Vote_lcap25%Fraza nedelje Vote_rcap
 25% [ 1 ]
Cetvrta
Fraza nedelje Vote_lcap50%Fraza nedelje Vote_rcap
 50% [ 2 ]
Peta
Fraza nedelje Vote_lcap25%Fraza nedelje Vote_rcap
 25% [ 1 ]
Ukupno Glasova : 4
 
Zatvoreno sondiranje

AutorPoruka
*Cami*
Admin
Admin
*Cami*


Ženski
Broj poruka : 3661
Godina : 30
Location : Na pustom ostrvu sa Benjom #Ne trazite nas, nismo se izgubili!!!#
Datum upisa : 12.09.2007

Fraza nedelje Empty
PočaljiNaslov: Fraza nedelje   Fraza nedelje EmptyPon Maj 05, 2008 11:18 pm

izaberite frazu:

prva:

'Cuando llega un amigo se va para siempre la soledad y la palabra compartida tiene un nuevo y definitivo significado: entra en las alas que no me atrevo a despegar y el otro corazón que me completa. La vida no será la misma después de su llegada.
Destras de un enemigo muchas veces se esconde un gran amigo. Aunque puede costarnos muchas lagrimas darnos cuenta. Si nos lleva a un nuevo amigo. Cada una de ellas habrá valido la pena'


Kada dodje jedan prijatelj, zauvek ode samoca i rec deljenje dobije sasvim novi smisao: udje na krila koja se ne usudjujem rasiriti i drugo srce koje me cini kompletnom. Zivot nije isti posle njegovog dolazka. Mnogo puta se u jednom neprijatelju krije jedan veliki prijatelj. Iako nas dok to shvatimo moze kostati puno suza, ako nas vodi ka jednom novom prijatelju, svaka od isplakane suze vredela je

druga:

'No me gustan las mascaras ni aun las más bellas no saben de rubor ni de lagrimas. No les tiembla el mentón por el miedo a la desesperanza. En un mundo de caretas y apariencias el mundo entre tanta hipocresía'

Ne svidjaju mi se maske, cak ni one najlepse jer se ne vidi crvenilo ni suze. Ne drhti im vilica od straha. U takvom svetu laznjaka i pojava ima dosta licemerja.

treca:

'Soy tu amiga, eso me hace capaz de conspirar con el universo para conseguir lo que necesitas aunque quieras perderte en tu habitual laberinto de abandonos, mi amistad inexorable vendrá a buscarte y a dejarte el alma a la intemperie'

Tvoja sam prijateljica, to me cini sposobnom da se udruzim sa univerzumom da postignem ono sto ti treba i ako se zelis izgubiti u toj sobi napustenih, moje bezuslovno prijateljstvo doci ce te traziti i ostaviti ti dusu pod zvezdanim nebom.

cetvrta:

'La vida es un camino que nos obliga a caminar y a caminar. A veces nos regala campos floridos y otras veces cuestas empinadas y bajadas peligrosas, pero hay que seguir andando aunque nos quedemos solos y a oscuras, muertos de miedo, sin saber a donde vamos o si es peor sin saber quienes somos y que queremos'

Zivot je jedan put koji nas tera da hodamo i hodamo. Nekada nam daruje polja posuta cvecem a nekada nas stavi da koracamo tezim i opasnim putem, ali uvek treba nastaviti dalje iako ostanemo sami i na smrt uplaseni, bez toga da znamo gde idemo ili je gore ne znati ko smo i sta zelimo.

peta:

'Lo se me lo dice mi cuerpo que esta cambiando me lo dicen mis ojos cuando me miro al espejo. Estoy creciendo y parezco otra, ni yo misma me reconozco a veces, como quieren entonces que reconozca al otro a ese que esta a mi lado día tras día, pero que no significa nada. Para mi a lo mejor con crecer de altura no basta y para crecer de verdad tengo que aprender a ver al otro tal como es, sentirlo diferente a mi y sin embargo quererlo y aceptarlo'

Znam, menjam se, kaze mi moje telo kada se pogledam u ogledalo. Rastem i drugacija sam, nekada se ni ja sama ne prepoznajem, kako onda neko drugi ko je svaki dan sa mnom da me prepozna, ali mi to nista ne znaci. Za mene odrastanje nije dovoljno i da odrastemo stvarno, potrebno je nauciti videti druge takve kakvi su, osetiti ih drugacijima a ipak ih voleti i prihvatiti.



ovo su fraze iz samo prvih 20 epizoda!izaberite najbolju!
Nazad na vrh Ići dole
https://camiyluly.forumsr.com
*AnnA*
Bonita de mas
Bonita de mas
*AnnA*


Ženski
Broj poruka : 757
Datum upisa : 27.03.2008

Fraza nedelje Empty
PočaljiNaslov: Re: Fraza nedelje   Fraza nedelje EmptyPon Maj 05, 2008 11:44 pm

Ja sam glasala za cetvrtu... trenutno mi je najbolje legla! Cupid 4
Nazad na vrh Ići dole
Mari_93
Moderator
Moderator
Mari_93


Ženski
Broj poruka : 1539
Godina : 30
Location : camiylyly.super-forum.net THE BEST 4UM
Datum upisa : 20.03.2008

Fraza nedelje Empty
PočaljiNaslov: Re: Fraza nedelje   Fraza nedelje EmptyUto Maj 06, 2008 3:34 pm

peta mi je nekako najbolja...
E da je bila neka o ljubavi verovatno bih zqa nju glasala.
Nazad na vrh Ići dole
*K@t@rin@*
Admin
Admin
*K@t@rin@*


Ženski
Broj poruka : 581
Godina : 31
Location : San Šabacisko...lol...XD
Datum upisa : 15.09.2007

Fraza nedelje Empty
PočaljiNaslov: Re: Fraza nedelje   Fraza nedelje EmptyUto Maj 06, 2008 9:34 pm

Glasala sam za cetvrtu!
Nazad na vrh Ići dole
Nicky_lusi
Saznajes za Cami i Luly
Saznajes za Cami i Luly



Broj poruka : 5
Datum upisa : 16.05.2008

Fraza nedelje Empty
PočaljiNaslov: Re: Fraza nedelje   Fraza nedelje EmptyPet Maj 16, 2008 12:42 pm

glasala za trecu...
Nazad na vrh Ići dole
*Cami*
Admin
Admin
*Cami*


Ženski
Broj poruka : 3661
Godina : 30
Location : Na pustom ostrvu sa Benjom #Ne trazite nas, nismo se izgubili!!!#
Datum upisa : 12.09.2007

Fraza nedelje Empty
PočaljiNaslov: Re: Fraza nedelje   Fraza nedelje EmptyPet Maj 16, 2008 3:30 pm

Cetvrta je pobedila!
Nazad na vrh Ići dole
https://camiyluly.forumsr.com
*AnnA*
Bonita de mas
Bonita de mas
*AnnA*


Ženski
Broj poruka : 757
Datum upisa : 27.03.2008

Fraza nedelje Empty
PočaljiNaslov: Re: Fraza nedelje   Fraza nedelje EmptyPet Maj 16, 2008 6:49 pm

Lepa fraza... Jedan predlog samo... *Cami*,*K@t@rin@*, mozda da postavite sliku kog teksta... Bilo je lepo onako, sa izjavom i slikom... Question
Nazad na vrh Ići dole
*Cami*
Admin
Admin
*Cami*


Ženski
Broj poruka : 3661
Godina : 30
Location : Na pustom ostrvu sa Benjom #Ne trazite nas, nismo se izgubili!!!#
Datum upisa : 12.09.2007

Fraza nedelje Empty
PočaljiNaslov: Re: Fraza nedelje   Fraza nedelje EmptyPet Maj 16, 2008 7:57 pm

na home page 4uma smo stavile sliku nedelje,koju sam ja izabrala i frazu koja je pobedila!
LOCK!
Nazad na vrh Ići dole
https://camiyluly.forumsr.com
Sponsored content





Fraza nedelje Empty
PočaljiNaslov: Re: Fraza nedelje   Fraza nedelje Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Fraza nedelje
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Najludja fotka nedelje!
» Najludja izjava nedelje!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Cami y Luly :: Kraj~Fin~The End :: Takmicenja-
Skoči na: