Cami y Luly
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cami y Luly

Naj 4um o naj glumicama i buntovnicama!
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Benja u casopisu Caras

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
*Cami*
Admin
Admin
*Cami*


Ženski
Broj poruka : 3661
Godina : 30
Location : Na pustom ostrvu sa Benjom #Ne trazite nas, nismo se izgubili!!!#
Datum upisa : 12.09.2007

Benja u casopisu Caras Empty
PočaljiNaslov: Benja u casopisu Caras   Benja u casopisu Caras EmptyNed Avg 31, 2008 10:44 am

Kliknite na slike da ih vidite u pravoj velicini

Benja u casopisu Caras Bencar11Benja u casopisu Caras Bencar10

"RAZGLEDANJEM OVOG GRADA OSTAO SAM SOKIRAN"

Benjamin Rojas,raskinuo sa svojom curom,u New Yorku

Napisao Benjamin Rojas


Imao je kurs engleskog na Manhattanu i iskoristio je to da upozna grad.Sa svojom kamerom uslikao je Times Square,Central Park i Kip slobode.Kaze da ima dobar odonos sa svojom bivsom curom,Mariom del Cerro.


Proslog mjeseca imao sam priliku da otputujem u New York,jer kako Cris Morena priprema mini seriju za Disney,odlucili su da naprave pilot epizode na engleskom.Onda,da bi usavrsio jezik,proveo sam 30 dana zajedno sa Jackie Krueggerom,profesoricom koja je rodena u SAD-u,ali koja vec 4 godine zivi u Argentini.Ideja je bila da dam sve od sebe kako bi dobio americki naglasak i na kraju je to bilo spektakularno iskustvo,jer nisam samo imao priliku da bolje naucim engleski,vec i da otkrijem nevjerovatno mjesto.
Grad me sokirao,toliko da sam tri prva dana gledao samo gore pokusavajuci da se ne sudarim sa ljudima dok sam hodao ulicom.Central Park,Times Square i citava zona Ground Zero(gdje su se nalazile zgrade,u koji se srusio iranski avion) su me najvise odusevile.Posjetiti to zadnje mjesto je bilo narucito emocijonalno,jer tek kad vidis te ostatke svjestan si sta se stvarno dogodilo.Kako je bilo jako vruce,mnogo puta smo isli uciti u najveci gradski park,kako bi iskoristli smo taj ogromni zeleni prostor izmedu tolikih nebodera.I na Times Square su mi narucito privukli paznju veliki ekrani koji okruzuju ovaj tradicionalni trg,i koji mu daju veliki sjaj.
Uglavnom sam ustajao oko 10 sati ujutro, i ucio sam 4 sata dnevno i bio sam slobodan oko 4 ili 5 sati popodne.Onda,sam iskoristio ostatak dana da bi posjetio turisticka mjesta.Isli smo gledati sedam ili osam mjuzikla,nevjerovatne produkcije, i takoder smo isli u kino.Sada mogu gledati filmove bez titlova i razumiti ga.
Kad bi morao izabrati neku anegdotu uzeo bi onu kad sam se sreo sa Morgan Freedmanom.Rukovao sam se sa njim i rekao da sam argentinski glumac prije nego sto je usao u auto,ali na zalost,nisam se mogao uslikati sa njim jer u tom trenutku nisam imao kameru;bio sam toliko uzbuden da ne bi oprao ruku do kraja zivota.Bio je to obogacujuci put u svakom smislu i posto je sva moja energija bila uperena u ovo,mozda je to i nekako utjecalo da Maria i ja raskinemo.Miran sam.Nasa ljubav je i dalje prisutna i imao i dalje dobar odnos,iako nismo u vezi.

Slike:Privatni album Benjamin Rojasa
Nazad na vrh Ići dole
https://camiyluly.forumsr.com
*Cami*
Admin
Admin
*Cami*


Ženski
Broj poruka : 3661
Godina : 30
Location : Na pustom ostrvu sa Benjom #Ne trazite nas, nismo se izgubili!!!#
Datum upisa : 12.09.2007

Benja u casopisu Caras Empty
PočaljiNaslov: Re: Benja u casopisu Caras   Benja u casopisu Caras EmptyNed Avg 31, 2008 10:45 am

Benja u casopisu Caras Bencarasvd7
Benja u casopisu Caras Bencaras1sz2
www.s2.elforo.de/benjarojaspessi


ugl.opisuje svoj put,ispocetka ima ness novo o projektu zbog kojeg je
tamo otisao i na kraju potvrdjuje raskid sa marijom i kako su ostali
u dobrim odnosima,ali su si morali dati vremena.
s obzirom kad bi vam prevela da bi bilo gresaka,za sad znate otprilike
o cemu je rijec,a sigurno ce biti prevod.
Nazad na vrh Ići dole
https://camiyluly.forumsr.com
**Luisana**
Sreces ih u trznom centru
Sreces ih u trznom centru
**Luisana**


Broj poruka : 131
Datum upisa : 22.08.2008

Benja u casopisu Caras Empty
PočaljiNaslov: Re: Benja u casopisu Caras   Benja u casopisu Caras EmptyNed Avg 31, 2008 12:16 pm

Suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuper duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuper!Ja da sam na njegovom mestu i ja bi raskinula
Nazad na vrh Ići dole
*AnnA*
Bonita de mas
Bonita de mas
*AnnA*


Ženski
Broj poruka : 757
Datum upisa : 27.03.2008

Benja u casopisu Caras Empty
PočaljiNaslov: Re: Benja u casopisu Caras   Benja u casopisu Caras EmptyNed Avg 31, 2008 1:23 pm

*TQM* Zlatan je! Ljubavi

@*Cami* Mislim da je prevod tog teksta tvoj prethodni post!
Nazad na vrh Ići dole
*cAtO*
Moderator
Moderator
*cAtO*


Ženski
Broj poruka : 1549
Godina : 30
Location : sa errewayom..uzivam...
Datum upisa : 19.09.2007

Benja u casopisu Caras Empty
PočaljiNaslov: Re: Benja u casopisu Caras   Benja u casopisu Caras EmptyNed Avg 31, 2008 5:51 pm

meden je...divan jeeee..
Nazad na vrh Ići dole
*Cami*
Admin
Admin
*Cami*


Ženski
Broj poruka : 3661
Godina : 30
Location : Na pustom ostrvu sa Benjom #Ne trazite nas, nismo se izgubili!!!#
Datum upisa : 12.09.2007

Benja u casopisu Caras Empty
PočaljiNaslov: Re: Benja u casopisu Caras   Benja u casopisu Caras EmptyPon Sep 01, 2008 10:53 am

Jeste prevod, samo sam jedno pa drugo kopirala pa je drugim redom! lol!
Nazad na vrh Ići dole
https://camiyluly.forumsr.com
*AnnA*
Bonita de mas
Bonita de mas
*AnnA*


Ženski
Broj poruka : 757
Datum upisa : 27.03.2008

Benja u casopisu Caras Empty
PočaljiNaslov: Re: Benja u casopisu Caras   Benja u casopisu Caras EmptyPon Sep 01, 2008 12:57 pm

Laughing OK!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Benja u casopisu Caras Empty
PočaljiNaslov: Re: Benja u casopisu Caras   Benja u casopisu Caras Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Benja u casopisu Caras
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Benja u casopisu!(OBAVEZNO PROCITAJTE!!!)
» Lu u casopisu Gente Online...Ljudi godine, slike...
» Benja!!!!!!!!
» Benja u B.A.?
» cami i benja

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Cami y Luly :: Benja & Feli :: Benja Rojas-
Skoči na: