Cami y Luly
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cami y Luly

Naj 4um o naj glumicama i buntovnicama!
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Previse se dobro poznajemo( Cami i Luly)!

Ići dole 
AutorPoruka
*Cami*
Admin
Admin
*Cami*


Ženski
Broj poruka : 3661
Godina : 30
Location : Na pustom ostrvu sa Benjom #Ne trazite nas, nismo se izgubili!!!#
Datum upisa : 12.09.2007

Previse se dobro poznajemo( Cami i Luly)! Empty
PočaljiNaslov: Previse se dobro poznajemo( Cami i Luly)!   Previse se dobro poznajemo( Cami i Luly)! EmptySre Nov 19, 2008 1:49 pm

Odrasle su zajedno u "Chiquititas" i zadrmale ceo svet sa serijom "Rebelde way".Ponovo zajedno glume u seriji "Atraccion x 4".Prijateljice u pravom zivotu, postaju sestre u seriji.

Poslednji posao plavuse je bio u 2007 u mini-seriji "El capo",iako se njen okice i dalje gledaju na TV-u u reprizi serije "Casados con hijos".Trenutna crnka,imala je ulogu u "Son de Fierro",ali ona je glumila samo nekoliko meseci.One su bile deo uspesnog projekta "Chiquititas",zahvaljujuci selekciji Cris Morene koja ih je uskoro ponovo ujedinila da glume 2 glavne zenske uloge u "Rebelde way".

Pet godina kasnije,produkcijska kuca za koju nikada nisu radile-Ideas del Sur,ponovo ih je spojila za novu seriju "Atraccion x 4",uz glumacku ekipu koju cine Gabriel “Puma” Goity, Carola Reyna, Elías Viñoles, Rodrigo Guirao Díaz, Juana Dubarry i Darío Lopilato,izmedju ostalih.Tu glume sestre,sto je veoma slicno pravom zivotu,sto su one i potvrdile.

-Kakav je osecaj ponovo raditi zajedno?

LL:Dobar,nismo se bas dugo videle.Kada pocnes jedan projekat,svako ide razlicitim putem,jedan uci,drugi ne,jer ide iz jednog programa u drugi.
CB:U ovom poslu ljude ogranicava vreme.Ali,uvek se vidjamo na rodjenadanima.

-Da li ste drugarice ili samo koleginice?

CB:Poznajem je i Luisana mene takodje poznaje,ne postoje nikakve oscilacije u nasem odnosu,ide samo od prijateljstva do drugarstva.Poznajem je,ona mene poznaje i to je to.
LL:Samo jedan pogled i sve je receno.Previse dobro se znamo.Znamo kako da se ponasamo jedna prema drugoj kada je jedna neraspolozena,ali da pricamo ili ne.

-Luisana,ne smeta ti sto glumis u jednom programu i sto ponovo ide "Casados con hijos"?

LL:To je,vec osma repriza(smeje se).Istina je da nisam razmisljala o tome,nisam radila skoro dve godine na televiziji,posle "El Capo",radila sam samo u pozoristu,nista vise.Mislim da mi,sa te strane nije smetalo,zato sto se nisam mnogo okupirala drugim stvarima.
CB:I takodje ponovo se prikazuje "Chiquititas" na Boomerang-u.(smeje se)
LL:Naravno(smeje se).Ono sto mi se desava sa "Casados con hijos" sam videla i uzivala u tome.Sada,pogledam u 12,to je nesto sto nisam gledala i nasmeje me.Ranije nisam gledala,jer zbog snimanja nisam stizala,sada gledam svakog dana.Ljudi me jos uvek povezuju sa Paolom.

-Sta vam se svidja kada gledate "Chiquititas"?

CB:Mnogo mi se svidja serija,vidim stvari koje ranije nisam,jer smo snimali,pa niko nije mogao da gleda.I zato se sada stalno zaustavljam i kazem:"Nemoguce,nisam se nasminkala!"(smeje se)

-Da li mislite da ste od tada mnogo naucile?
CB:Da,zato sto su sve glumacke ekipe bile velike,i onda svaki put radis ga gomilom ljudi od kojih mozes nesto da naucis,svako ima razlicitu pricu,neke razlicite nacine,to je dobro.Sa "Pumom"(Goity) nikada nisam saradjivala,con Oski(Guzman) i Jorge Suárezom nikada nisam radila,sa Carolom (Reyna) takodje.Nalazis se sa ljudima koji su ucili neke razlicite skole.

-Da li se nesto promenilo u odnosu na projekte koje ste radile sa Cris Morenom?

LL:Cris poznajemo vec dugo godina,radile smo sa njom jos kao deca,to je za mene bila skola,sve je bilo veoma jako.A,ovo je nesto novo,to je potpuno drugacija stvar.
CB:Svi producenti su razliciti.Raditi sa Pol-kom je razlicito,nikada nisam radila sa Ideas del Sur i tek upoznajem ekipu.

-Sta vam se cini najinteresantnijim u ovom novom izazovu?

LL:Mislim da je to jedan porodicni program gde ce svi pozaljubljivati,cini mi se da je za adolescente,za decu,za roditelje,postoje price o ljubavi odraslih ljudi;nasa sa momcima;ima puno komedije.
CB:To je to.Mi se puno zabavljamo snimajuci,ima puno likova,onda scene imaju uvek po 3 ili 4 lika,nemoguce je ne zabavljati se.

-Sigurno,u trenutku kada ste prihvatile uloge,ste razmisljale,ako sve ispadne kako treba,to je program iz kojeg mogu proizici cd-ovi,koncerti...

LL:Dobro je misliti sta ce desiti sa ovim prvim epizodama,ako sve bude kako treba,i posle,ako bude dobro proslo sve,onda ide disk i ostalo.Nista jos nije sigurno,nadam se da ce sve biti dobro da mozemo da radimo koncerte,turneje i da postignemo veliki uspeh.
CB:Zamisli,turneja sa svime ovime!
LL:Znate sta bi bilo?

-Da li ste spremne na mrznju adolscentkinja,zato sto ste dobile takve frajere za partnere?
CB:Mislim da je nece biti(smeje se),mislim da ce krenuti da boje kosu u boje nasih kosa nasih likova.Uostalom,ljubavne price nisu kao one ljubavne price iz telenovela,oni su trojica razlicitih likova,i mi smo i price su jako zabavne.Oni(Lu i Rodri) oni se stalno vrte i stalno nesto varira u njihovom odnosu.Meni sa Eliasom,je zapala mirna prica u kojoj moj lik ne zna da li da napravi korak napred.I prica Juana i Daria je nekako najkomplikovanija,ona je sportista,a on nije,a pretvara se da jeste.Vise je strasna.

-Luisana,da li si pricala sa Marianom Martinezom u poslednjih nekoliko dana?
LL:Eh....(razmislja).Ne,istina je da nisam,zato sto mi je jako tesko da u takvom trenutku dam podrsku,ne znam sta da kazem.Takodje mi se desilo da prijateljici nisam znala sta da kazem,vise volim tisinu.ponekad,neko recima moze da pogorsa stvari.Naravno,znam sta se desava,citam novosti.
CB:Takodje pricati o tom slucaju,je tesko.Ja sam saradjivala sa njim i u istoj sam situaciji i istina je da ne mogu da ga pozovem.
LL:Stvar je komplikovana,i da se meni to dogodilo,ne znam kako bih reagovala.I ne samo s tim,kada neko umre,sta da kazem?
Nazad na vrh Ići dole
https://camiyluly.forumsr.com
 
Previse se dobro poznajemo( Cami i Luly)!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» el foro de luly cami y lali
» *luly*
» Luly Balkan!!!
» SRECAN RODJENDAN LULY
» cami...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Cami y Luly :: ERREWAY-Najbolja grupa sveta~ERREWAY-La mejor banda del mundo~ERREWAY-The Best Band On The World :: Sve o ERREWAY~Todo sobre Erreway-
Skoči na: