Cami y Luly
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cami y Luly

Naj 4um o naj glumicama i buntovnicama!
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Novosti o Benji

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Marizza Rojas
Moderator
Moderator
Marizza Rojas


Ženski
Broj poruka : 1269
Godina : 30
Datum upisa : 05.11.2007

Novosti o Benji Empty
PočaljiNaslov: Novosti o Benji   Novosti o Benji EmptyPet Dec 14, 2007 9:42 pm

Ovde pisite novosti o Benji!
Nazad na vrh Ići dole
Marizza Rojas
Moderator
Moderator
Marizza Rojas


Ženski
Broj poruka : 1269
Godina : 30
Datum upisa : 05.11.2007

Novosti o Benji Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti o Benji   Novosti o Benji EmptyPet Dec 14, 2007 9:45 pm

"Divna" devojka Benjamina Rojasa, Maria del Cerro nedavno je debitovala kao glumica u pozorisnoj predstavi "Pelota Paleta". Benja je rekao da je srecan zbog Marije, ali da ne insistira da se ona time bavi. Maria je rekla da je to oduvek bio njen san, i da joj je sada drago sto moze da iskoristvi svoj TALENAT!
(ako ona bude bila uspesna glumica, ubicu se! Sponzorusa!)
Nazad na vrh Ići dole
rebelde_way_girl
Saznajes njihovu e-mail adresu
Saznajes njihovu e-mail adresu
rebelde_way_girl


Broj poruka : 332
Datum upisa : 11.12.2007

Novosti o Benji Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti o Benji   Novosti o Benji EmptyPet Dec 14, 2007 9:48 pm

he he
Nazad na vrh Ići dole
Marizza Rojas
Moderator
Moderator
Marizza Rojas


Ženski
Broj poruka : 1269
Godina : 30
Datum upisa : 05.11.2007

Novosti o Benji Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti o Benji   Novosti o Benji EmptySub Dec 15, 2007 12:49 pm

Boja: Plava, bela
Hrana: Barbacue
Dezert: Sladoled
Pice: Coca-cola
Zivotinja: Tigar
Ljubimac: Pas
Sport: Fudbal, ragbi
Ragbi tim: "Gimnasia y esgrima de La Plata"
Glumac: Darío Grandinetti
Glumica: Antonia Gasalla
Film: "Gladijator"
Serija: "Chiquititas"
Pisac: Fontanarrosa
Knjiga: "Inodoro Pereyra"
Bend: "Los Redondos"
Pevac: Fito Paez
Pesma: "Cable a tierra"
Izum: Kompjuter
Godisnje doba: Leto
Mesto: Juzna Argentina
Odeca: Majica, farmerke, patike
Skolski predmet: Spanski jezik
Ljubav moja! Skoro pa smo SASVIM isti!


Poslednji izmenio dana Sub Dec 15, 2007 5:29 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
*Cami*
Admin
Admin
*Cami*


Ženski
Broj poruka : 3661
Godina : 30
Location : Na pustom ostrvu sa Benjom #Ne trazite nas, nismo se izgubili!!!#
Datum upisa : 12.09.2007

Novosti o Benji Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti o Benji   Novosti o Benji EmptySub Dec 15, 2007 4:28 pm

nismo sasvim isti ali razlicitosti se privlace!benja i ja obozavam-zivim od coca cole i od kompa!
Nazad na vrh Ići dole
https://camiyluly.forumsr.com
rebelde_way_girl
Saznajes njihovu e-mail adresu
Saznajes njihovu e-mail adresu
rebelde_way_girl


Broj poruka : 332
Datum upisa : 11.12.2007

Novosti o Benji Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti o Benji   Novosti o Benji EmptyUto Dec 18, 2007 11:34 pm

Luis Barone je danas poceo snimati “Kluge”, jedan psiholoski triler ciji su glavni glumici Laura Elena Harring (“Mullholand Drive”), Alejandro Awada, Mausi Martínez y Benjamín Rojas.Mladi glumac je odusevljen sa debitovanjem na filmu, daleko od televizijske produkcije i pokazao se veoma profesionalan danas snimajuci secene u punom centru Bunenos Airesa...
Nazad na vrh Ići dole
Marizza Rojas
Moderator
Moderator
Marizza Rojas


Ženski
Broj poruka : 1269
Godina : 30
Datum upisa : 05.11.2007

Novosti o Benji Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti o Benji   Novosti o Benji EmptyPet Mar 07, 2008 5:21 pm

Benjamín Rojas y Brenda Gandini, juntos en el escenario
Los jóvenes actores fueron convocados para ser los protagonistas de "El libro de la Selva", la pieza teatral que debutará en el Teatro Opera de la calle Corrientes a partir del mes de febrero.

Benjamín Rojas y Brenda Gandini, fueron tentados para protagonizar una obra de teatro en la calle Corrientes. El nombre de la obra es "El libro de la Selva" y la misma hará su debut en febrero próximo en el Teatro Opera. La idea del productor de la obra, Mario Minckas, es contar con la presencia de Rojas y Gandini para ser los protagonistas de la historia.

Benjamin Rojas i Brenda Gandini zajedno u pozoristu!
Mladi glumci odabrani su da glume glavne uloge u predstavi "El Libro de la Selva" ("Knjiga o dzungli"), koja ce debitovati u Opera Theatru u ulici Corrientes u februaru 2008. godine.
Benjamin i Brenda su vec jednom radili zajedno, na seriji "Floricienta" i imali su zajedno turneje sa ovom serijom sirom sveta. Takodje, njih dvoje ce tumaciti glavne uloge u jednom filmu spanske produkcije, cije se snimanje sprema.
Nazad na vrh Ići dole
Marizza Rojas
Moderator
Moderator
Marizza Rojas


Ženski
Broj poruka : 1269
Godina : 30
Datum upisa : 05.11.2007

Novosti o Benji Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti o Benji   Novosti o Benji EmptyPet Mar 07, 2008 5:26 pm

Benjamin Rojas será el coprotagonista de Mariano Martínez

Después de trabajar juntos en Alma Pirata, Mariano Martínez y Bejamín Rojas vuelven a trabajar juntos. Pero esta vez, será en pantalla grande.

Benjamín Rojas será el coprotagonista del film que protagonizará Mariano Martínez. Al parecer, la producción Pampa Films logró que estos dos jóvenes confirmaran su presencia en la cinta.

La filmación comenzará en abril.

Según anticipa puroshow.com, aún no se ha definido quién será la protagonista femenina, cuyo perfil debería set tan sexy como el de sus acompañantes.

Ja sad ne umem tacno da prevedem, ali tekst otprilike kaze ovako:
Nakon zajednickog rada na seriji "Alma Pirata", Mariano Martinez i Benjamin Rojas ce ponovo raditi zajedno. Ali, ovaj put, to ce biti jedan vrlo znacajan posao.

Benjamin Rojas ce glumiti jednu od znacajnijih uloga (ali ne glavnu ulogu) u filmu, u kom Mariano Martinez tumaci glavnu ulogu. Snimanje filma pocinje u aprilu.

Jos nije odluceno ko ce biti glavna protagonistkinja, ali se veruje da ce to biti jedna lepa i sexy glumica, da bi mogla da parira svojim kolegama Rojasu i Martinezu.
Nazad na vrh Ići dole
*Cami*
Admin
Admin
*Cami*


Ženski
Broj poruka : 3661
Godina : 30
Location : Na pustom ostrvu sa Benjom #Ne trazite nas, nismo se izgubili!!!#
Datum upisa : 12.09.2007

Novosti o Benji Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti o Benji   Novosti o Benji EmptyUto Mar 11, 2008 2:15 pm

On je jedan od najljepsih momaka na TV-u.Ali umjesto da se zadovolji i ljencari,glumac je odlucio otici po vise:udaljio se od malih ekrana,i priblizo se kinu,gdje je imao glavnu ulogu.Sav sretan,govori kako je prozivio svoje iskustvo i otkriva svoju osobnost iza kamera.

PROVEO SAM OVU MIRNU GODINU UCECI ENGLESKI I SVIRAJUCI GITARU


Odrastao je u ritmu televizije.Tokom 10 godina radio je bez prekida u serijama za mlade.Ali 2007 Benjamin Rojas odlucio je promjeniti povjest,i proveo je godinu odmarajuci.Jer kako se udaljio od malih ekrana,priblizio se velikim.I prije nekoliko dana,zvijezda agencije Chekka Models zavrsio je sa snimanjem filma Kluge.
"Bio je to lijep izazov,ispalo je jako pozitivno moci raditi sa ljudima,koji nisu u nikakvoj vezi sa Cris Morenom.Filmski ambijent ima svoje zahtjeve,i mislim da sam bio na visini izazova.Zbog promjena radnog mjesta postao sam malo nervozan i nestrpljiv,ali uspio sam se povratiti.Mnogo mi se svida kino.Uvijek sam slusao svoje srce i tako sam gradio svoju karijeru,sa greskama i pogodcima.Smatram se mladicem koji se formirao.U iducih 10 godina mogu postati otac i tada cu pod svaku cijenu morati raditi.Ali sada mogu birati,i dalje radim isti posao."


Zasto si uzeo godinu odmora?

Bio sam izmoren,jer mi je telefon stalno zvonio.Vec 10 godina radim televizijske serije , bio je trenutak da malo stanem.Htio sam unijeti neke promjene,odmoriti se.Prvih mjeseci sam se cudno osjecao,imao sam osjecaj da ce me svakog trenutka pozvati da vide gdje se nalazim.Ali iskoristio sam vrijeme i ucio sam engleski i svirao sam gitaru,to su stvari koje sam vec neko vrijeme zelio uraditi.Takoder sam htio uzivati u vremenu koje provodim sa svojom porodicom,sa svojim prijateljima i sa svojom djevojkom.



Kako se snalazis u ulozi u svojoj ulozi?


Bez da stvaram novu sliku mene,vise se brinem se da dodam stvari o meni.Zahvalan sam na svom prirodnom izgledu,ali ne bi volio ostati samo na tome.Ne zelim varati sa svojim licem.Ja sam od onih koji misle da stalno treba raditi.

Da li je istina da si stidljiv?


Zavisi od situacije...Jako sam miran momak.Na pozornici nemam problema,uradim sve potrebno i vise.Ali u mom zivotu zaboravim na posao i pustim da izade pravi ja.Volim uzivati u svojim bliznjima,djeliti stvari sa njima i zahvaljivati im,ali imam malu manu koju vam ne mogu otkriti.I da,kako ste zakljucili jako sam dobar glumac.


POGLEDAJ
Sledece godine Benjamin ce se vratiti proslosti.Cris Morena ga je pozvala da glumi u njenoj novoj seriji za mlade,koja ce se prikazivati i u Europi.

Zabavljamo se

Jedno za drugo

Benjamin se zabavlja 2 godine sa modelom i glumicom Maria del Cerro.Govoreci o ovom paru,ona mjenja svoj glas,kao sve zaljubljene cure."Benja je najbolja osoba na svijetu.Nikad se ne svada,malo je ljubomoran.Oboma se svida nasa licnost,i to je jako dobro,"povjerava se.
Nazad na vrh Ići dole
https://camiyluly.forumsr.com
Dima&Ja
Saznajes njihovu e-mail adresu
Saznajes njihovu e-mail adresu
Dima&Ja


Ženski
Broj poruka : 512
Godina : 28
Location : Sa Dimom na vijencanju ne ometajte nas
Datum upisa : 11.01.2008

Novosti o Benji Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti o Benji   Novosti o Benji EmptyČet Jun 05, 2008 6:38 pm

gracias
Nazad na vrh Ići dole
http://dimabilan-4ever.forumotion.com/index.htm
*Cami*
Admin
Admin
*Cami*


Ženski
Broj poruka : 3661
Godina : 30
Location : Na pustom ostrvu sa Benjom #Ne trazite nas, nismo se izgubili!!!#
Datum upisa : 12.09.2007

Novosti o Benji Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti o Benji   Novosti o Benji EmptyPet Jun 06, 2008 2:11 pm

nnc
Nazad na vrh Ići dole
https://camiyluly.forumsr.com
Sponsored content





Novosti o Benji Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti o Benji   Novosti o Benji Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Novosti o Benji
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Novosti
» Novosti o projektu...
» Novosti i Zanimljivosti

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Cami y Luly :: Benja & Feli :: Benja Rojas-
Skoči na: