Cami y Luly
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cami y Luly

Naj 4um o naj glumicama i buntovnicama!
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Novosti o projektu...

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
*Cami*
Admin
Admin
*Cami*


Ženski
Broj poruka : 3661
Godina : 30
Location : Na pustom ostrvu sa Benjom #Ne trazite nas, nismo se izgubili!!!#
Datum upisa : 12.09.2007

Novosti o projektu... Empty
PočaljiNaslov: Novosti o projektu...   Novosti o projektu... EmptyPet Avg 15, 2008 1:17 pm

Takoder se razgovaralo o novoj seriji CMG-a.Komentarisali su da su se zajedno sa RGB-om udruzili sa Disneyom,i da na ovoj seriji rade najmanje godinu dana i da ce njena premijera biti na svjetskom nivou.Glavni glumac ce biti Benjamin Rojas i prema Cris Moreni,imat ce slican stil kao dva zadnja Disneyeva televizijska uspijeha kao Hannah Montana i High School Musical.

Prva velika vjest da se u seriji govori engleski u potpunosti,zbog kog je njihov glavni glumac bio nekoliko sedmica u New Yorku da bi ga usavrsio sa "trenerom".Serija ce se snimati u Argentini sa lokalnim glumcima koji savrseno znaju engleski jezik i koji su bili na kastingu prije nekoliko mjeseci.

Osim jezika,druga novost je da je ovo prvi proizvod koji ce Cris Morena snimiti u visokoj rezoluciji.Uprkos sto sve pokazuje da ce ovo biti uspijeh,Cris Morena pokazuje da je nesigurna pred tolikim novostima.

Arrow R-way Balkan
Nazad na vrh Ići dole
https://camiyluly.forumsr.com
*cAtO*
Moderator
Moderator
*cAtO*


Ženski
Broj poruka : 1549
Godina : 30
Location : sa errewayom..uzivam...
Datum upisa : 19.09.2007

Novosti o projektu... Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti o projektu...   Novosti o projektu... EmptyPet Avg 15, 2008 1:43 pm

lepo,lepo... a za cris me i ne zanima,nesigurna...pa briga me bas...vazno da nas benja napreduje!
Nazad na vrh Ići dole
*Cami*
Admin
Admin
*Cami*


Ženski
Broj poruka : 3661
Godina : 30
Location : Na pustom ostrvu sa Benjom #Ne trazite nas, nismo se izgubili!!!#
Datum upisa : 12.09.2007

Novosti o projektu... Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti o projektu...   Novosti o projektu... EmptyPet Avg 15, 2008 1:53 pm

Slazem se...Mada me cudi sto, posle svega, on jos uvek radi za nju... Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
https://camiyluly.forumsr.com
*cAtO*
Moderator
Moderator
*cAtO*


Ženski
Broj poruka : 1549
Godina : 30
Location : sa errewayom..uzivam...
Datum upisa : 19.09.2007

Novosti o projektu... Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti o projektu...   Novosti o projektu... EmptyUto Avg 19, 2008 1:43 pm

e da...cudno je to...ali mozda je to ugovor...ona sa ugovorom moze lako da postigne da opet rade za nju Wink
Nazad na vrh Ići dole
*AnnA*
Bonita de mas
Bonita de mas
*AnnA*


Ženski
Broj poruka : 757
Datum upisa : 27.03.2008

Novosti o projektu... Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti o projektu...   Novosti o projektu... EmptyUto Avg 19, 2008 2:43 pm

Pa, ja mislim da Benji odgovara da radi s njom... Bezobzira na erreway i to sto im radi, on uz nju dobro napreduje, evo, sad ide u Ameriku, a to je nesto bas bas veliko i vazno, postaje sve poznatiji... Dok mu dobro ide s njom, ne verujem da ce da je menja iz nekih principa... Ne kazem da se slazem, ali mislim da je to tako u zivotu... A i nama odgovara da on radi puno projekata, da ga gledamo... A dok je kod Cris, on to moze...
Nazad na vrh Ići dole
*cAtO*
Moderator
Moderator
*cAtO*


Ženski
Broj poruka : 1549
Godina : 30
Location : sa errewayom..uzivam...
Datum upisa : 19.09.2007

Novosti o projektu... Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti o projektu...   Novosti o projektu... EmptySre Avg 20, 2008 2:43 pm

*AnnA* ::
Pa, ja mislim da Benji odgovara da radi s njom... Bezobzira na erreway i to sto im radi, on uz nju dobro napreduje, evo, sad ide u Ameriku, a to je nesto bas bas veliko i vazno, postaje sve poznatiji... Dok mu dobro ide s njom, ne verujem da ce da je menja iz nekih principa... Ne kazem da se slazem, ali mislim da je to tako u zivotu... A i nama odgovara da on radi puno projekata, da ga gledamo... A dok je kod Cris, on to moze...
opet mi se svidja sve sto si rekla... lol! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
*AnnA*
Bonita de mas
Bonita de mas
*AnnA*


Ženski
Broj poruka : 757
Datum upisa : 27.03.2008

Novosti o projektu... Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti o projektu...   Novosti o projektu... EmptySre Avg 20, 2008 3:21 pm

*cAtO* ::

opet mi se svidja sve sto si rekla... lol! Very Happy

Hvala!!!!!!! flower flower flower Very Happy Like a Star @ heaven
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Novosti o projektu... Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti o projektu...   Novosti o projektu... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Novosti o projektu...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Novosti
» Novosti o Benji
» Novosti i Zanimljivosti

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Cami y Luly :: Benja & Feli :: Benja Rojas-
Skoči na: