Cami y Luly
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cami y Luly

Naj 4um o naj glumicama i buntovnicama!
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Intervjui

Ići dole 
+3
Marizza Rojas
*cAtO*
*Cami*
7 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
*Cami*
Admin
Admin
*Cami*


Ženski
Broj poruka : 3661
Godina : 30
Location : Na pustom ostrvu sa Benjom #Ne trazite nas, nismo se izgubili!!!#
Datum upisa : 12.09.2007

Intervjui Empty
PočaljiNaslov: Intervjui   Intervjui EmptySub Dec 22, 2007 11:50 pm

Glumac se sprema za put u Spaniju sa ostalim clanovima benda Erreway:Luisanom Lopilato,Camilom Bardonabo i Felipe Kolombom.Tamo ce se sresti sa hiljadama fanova i ponovo ce doziveti trenutke slave koje su vec proziveli pre izvesnog vremena kad su oborili sve rekorde u rejtinzima.

-Kako se pripremas za turneju Erreway-a po Spaniji?

-Vezbamo vec 2 nedelje.Malo je cudno to sto smo se ponovo okupili,s nekom dozom nostagije posmatramo nastupe,sta cemo da pripremimo za Spaniju,koji repertoar i sve sto jedna turneja podrazumeva.Sada cu malo da se opustim i da uzivam.

-Kada krecete za Spaniju?

-Krecemo 30 novembra svi clanovi benda zajedno.Mislim da ce to za nas biti veliko iskustvo.

-Osim u Spaniji,da li cete nastupati i u drugim zemljama?

-Ne,samo u Spaniji:Madrid,Barselona,Saragosa i jos neki gradovi.

-Pricao si o nostalgiji,zasto to tako dozivljavas?

-Nisam mislio da cemo se ponovo okupiti.U pocetku nam je bilo cudno da se vracamo na nesto sto je zavrseno,zatvorili smo jedan krug,jednu etapu.Ali posle sam shvatio da smo postigli veliki uspeh u inostranstvu i da publici treba dati priliku da nas vidi.

-Sta se to promenilo medju vama?

-Taj period kad se nismo vidjali i novi osecaj kad smo se ponovo sreli.Svi smo zreliji,bavili smo se nekim drugim stvarima:drugaciji smo i profesionalno i pevacki.Odrastali smo odvojeno jedni od drugih.Pored toga,ponovo smo se sreli sa bendom koji nas je pratio na turnejama.

-Da li ces nastaviti da se bavis muzikom?

-Sviram gitaru i pisem pesme za sebe,pre svega eksperimentisem u toj oblasti,jos uvek ucim,ali posmatram tu profesiju sa velikim postovanjem.Cini mi se,da bi se neko bavio muzikom,mora mnogo o njoj da zna.S moje strane to je jos uvek igra.

-Da li bi zeleo da nastavis muzicku karijeru kao solista?

-Da,to je moguce,ali polako.Trenutno cu iskoristiti prilike da se usavrsavam na polju muzike,kao sto mi se to desilo sa "Alma Pirata" i sada sa ovom turnejom.

-I dalje si sa Kris Morenom?Kako ce se dalje odvijati tvoja karijera?

-Odmoricu se neko vreme.Sa Kris sam i dalje,jer u martu krecemo na turneju po Meksiku sa "Floricientom",a mozda nastavimo turneju i sa diskom iz serije "Alma Pirata".Ali ono sto zelim je da se ubuduce posvetim filmu i pozoristu.

-Da li imas devojku?

-Da,vec 2 godine.

-Da li se moze ziveti sa tolikom slavom i sa jednom zenom koja nije ljubomorna?

-Kad se bavis javnim poslom,ako cvrsto odlucis da se posvetis samo jednoj osobi,onda moze.Kad izlazim,ja biram mesta na kojima nema mnogo guzve.Moja devojka je ljubomorna,ali se trudim da joj ne dajem povoda.Ja sam u sustini miran i povucen momak.
_________________


Poslednji izmenio *Cami* dana Pon Maj 26, 2008 4:45 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://camiyluly.forumsr.com
*Cami*
Admin
Admin
*Cami*


Ženski
Broj poruka : 3661
Godina : 30
Location : Na pustom ostrvu sa Benjom #Ne trazite nas, nismo se izgubili!!!#
Datum upisa : 12.09.2007

Intervjui Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervjui   Intervjui EmptySre Jan 09, 2008 2:23 pm

On je jedan od najljepsih momaka na TV-u.Ali umjesto da se zadovolji i ljencari,glumac je odlucio otici po vise:udaljio se od malih ekrana,i priblizo se kinu,gdje je imao glavnu ulogu.Sav sretan,govori kako je prozivio svoje iskustvo i otkriva svoju osobnost iza kamera.

PROVEO SAM OVU MIRNU GODINU UCECI ENGLESKI I SVIRAJUCI GITARU


Odrastao je u ritmu televizije.Tokom 10 godina radio je bez prekida u serijama za mlade.Ali 2007 Benjamin Rojas odlucio je promjeniti povjest,i proveo je godinu odmarajuci.Jer kako se udaljio od malih ekrana,priblizio se velikim.I prije nekoliko dana,zvijezda agencije Chekka Models zavrsio je sa snimanjem filma Kluge.
"Bio je to lijep izazov,ispalo je jako pozitivno moci raditi sa ljudima,koji nisu u nikakvoj vezi sa Cris Morenom.Filmski ambijent ima svoje zahtjeve,i mislim da sam bio na visini izazova.Zbog promjena radnog mjesta postao sam malo nervozan i nestrpljiv,ali uspio sam se povratiti.Mnogo mi se svida kino.Uvijek sam slusao svoje srce i tako sam gradio svoju karijeru,sa greskama i pogodcima.Smatram se mladicem koji se formirao.U iducih 10 godina mogu postati otac i tada cu pod svaku cijenu morati raditi.Ali sada mogu birati,i dalje radim isti posao."


Zasto si uzeo godinu odmora?

Bio sam izmoren,jer mi je telefon stalno zvonio.Vec 10 godina radim televizijske serije , bio je trenutak da malo stanem.Htio sam unijeti neke promjene,odmoriti se.Prvih mjeseci sam se cudno osjecao,imao sam osjecaj da ce me svakog trenutka pozvati da vide gdje se nalazim.Ali iskoristio sam vrijeme i ucio sam engleski i svirao sam gitaru,to su stvari koje sam vec neko vrijeme zelio uraditi.Takoder sam htio uzivati u vremenu koje provodim sa svojom porodicom,sa svojim prijateljima i sa svojom djevojkom.



Kako se snalazis u ulozi u svojoj ulozi?


Bez da stvaram novu sliku mene,vise se brinem se da dodam stvari o meni.Zahvalan sam na svom prirodnom izgledu,ali ne bi volio ostati samo na tome.Ne zelim varati sa svojim licem.Ja sam od onih koji misle da stalno treba raditi.

Da li je istina da si stidljiv?


Zavisi od situacije...Jako sam miran momak.Na pozornici nemam problema,uradim sve potrebno i vise.Ali u mom zivotu zaboravim na posao i pustim da izade pravi ja.Volim uzivati u svojim bliznjima,djeliti stvari sa njima i zahvaljivati im,ali imam malu manu koju vam ne mogu otkriti.I da,kako ste zakljucili jako sam dobar glumac.


POGLEDAJ
Sledece godine Benjamin ce se vratiti proslosti.Cris Morena ga je pozvala da glumi u njenoj novoj seriji za mlade,koja ce se prikazivati i u Europi.

Zabavljamo se

Jedno za drugo

Benjamin se zabavlja 2 godine sa modelom i glumicom Maria del Cerro.Govoreci o ovom paru,ona mjenja svoj glas,kao sve zaljubljene cure."Benja je najbolja osoba na svijetu.Nikad se ne svada,malo je ljubomoran.Oboma se svida nasa licnost,i to je jako dobro,"povjerava se.

posto je izvor Suecia_balkan nisam prepravljala reci na srpski!
Nazad na vrh Ići dole
https://camiyluly.forumsr.com
*cAtO*
Moderator
Moderator
*cAtO*


Ženski
Broj poruka : 1549
Godina : 30
Location : sa errewayom..uzivam...
Datum upisa : 19.09.2007

Intervjui Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervjui   Intervjui EmptySre Jan 09, 2008 3:17 pm

smem li da postavim intervju njega i cami ovde? ili mora samo od njega?
Nazad na vrh Ići dole
*Cami*
Admin
Admin
*Cami*


Ženski
Broj poruka : 3661
Godina : 30
Location : Na pustom ostrvu sa Benjom #Ne trazite nas, nismo se izgubili!!!#
Datum upisa : 12.09.2007

Intervjui Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervjui   Intervjui EmptySre Jan 09, 2008 3:19 pm

moze sve moze!
Nazad na vrh Ići dole
https://camiyluly.forumsr.com
*cAtO*
Moderator
Moderator
*cAtO*


Ženski
Broj poruka : 1549
Godina : 30
Location : sa errewayom..uzivam...
Datum upisa : 19.09.2007

Intervjui Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervjui   Intervjui EmptySre Jan 09, 2008 3:24 pm

INTERVJU! KOKO SA KAMILOM I BENHAMINOM!

-Koko: Zasto bi ljudi trebali da pogledaju vas novi film?

Benha: Mislim da film pokusava da prenese ljudima snagu koja postoji u prijateljstvu!
Na nasem novom CD-u ima nekoliko takvih pesama,odlicne su.

Kami: Pa kada postoji razlog,postoji razlog… Mnogo devojke ce doci da gledaju film samo da bi videle Benhu…I sa razlogom!

-Koko: Sta je bilo najzabavnije dok ste snimali?

Benha: Raditi sa Kami.

Kami: Da,naravno.

Benha: Ne,ozbiljno!!! Kami je odlicna glumica,a sem toga NE ZNATE KAKO SE LJUBI!!!!! Haha…zezam se ali ipak ne bih voleo da radim sa drugim osobama, zaista imamo odnos koji je vrh!

-Koko: Ko vam najvise nedostaje kada ste na turneji?

Kami: Osoba koja mi najvise nedostaje je moj decko. Kada se rastanemo na duzi period,kao npr. Kad snimam film,onda pricamo telefonom svakog dana. Nekad zove on a nekad ja. Ne zelimo da trosimo sav novac koji dobijemo na telefonski racun,hehe. A imam I nasu zajednicku sliku I nosim je uvek sa sobom.

Benha: Kami imas li I moju sliku?

Kami: Duso,gledam te svaki dan godinama, to je dovoljno I previse.

-Koko: Mnogo puta,dok su turneje,morate da zivite zajedno.Jeste li kao porodica ili par?

Benha: Poznajemo se veoma dugo,I vec znamo da pogodimo kad je neko neraspolozen I treba se distancirati od nejga ali sa Kami se slazem ekstra.

Kami: Dobro da ne spavamo zajedno pa ne moram da trpim tvoj smrad nogu! Koko,jel svi muskarci imaju takav smrad?

-Koko: Ne,zaboga! Kami,sta pricas? Benha? Smrad nogu? Benha???

Benha: Moguce da Felipe I Kami izmisljaju sale na racun mojih misterioznih mirisa,ali devojke kunem vam se nije tacno. Kao beba sam kunem se.

Kami: Ne,zaista nam je super I zabavljamo se puno.

-Koko: Sta vam se najvise dopada jedno kod drugog?

Benha: Kami me odusevljava svojim uzbudjenjem za bilo sta. To je nesto sto ne moze svako.

Kami: Meni se najvise svidja sto se odusevljava,haha. Ne…iskreno mi se svidja njegov smisao za humor. Zabavlja nas mnogo.

-Koko: Sta vam najvise smeta jedno kod drugog?

Kami: Nista posebno. Mozda to sto pokusava da me natera da prestanem da pricam. Izludi me.

Benha: To moze da izludi I slona,koliko brbljas! Ali ujutru ne! Da znas,Koko…takodje mi se ne svidja njeno ponasanje ujutru. Kunem ti se,ako pokusas da pricas sa njom a nema ni pola sata odkad se probudila,ubice te,ali stvarno! I ja sam isti hehe.

-Koko: Fanovi iz Izraela mi stalno salju pisma “sta se desava sa Kamilom I Benhaminom”. Recite nam jednom I kraj.

Benha: Mi smo blizanci I razdvojili su nas kad smo se rodili.

Kami: Cuti. Svim nasim dragim fanovima u Izraelu: Benha I ja nismo par I nikada nismo ni bili. Poznajemo se dugo,jos od malena I mnogo smo dobri drugari. Ali takodje razgovaramo veoma cesto preko telefona I tako to. Benha je odlican momak I ne osecam nista vise prema njemu.

-Koko: Benha jesi srecan sto opet radis sa Kami?

Benha: Naravno I zadovoljan sam sto je I ona nasla svoje mesto u ovom uzbudljivom periodu. Gluma je razlog zbog kojeg ustajemo svako jutro.

iz ovoga zakljucujemo da su benha i kami extra drugovi,ali nista vise...
Nazad na vrh Ići dole
*Cami*
Admin
Admin
*Cami*


Ženski
Broj poruka : 3661
Godina : 30
Location : Na pustom ostrvu sa Benjom #Ne trazite nas, nismo se izgubili!!!#
Datum upisa : 12.09.2007

Intervjui Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervjui   Intervjui EmptySre Jan 09, 2008 3:34 pm

ma da da!bili su zajedno celu 1. sezonu rw-a znam videla sam negde(ne secam se gde)!!!a za noge benja ajde verovacemo ti!cami ostavi tog tvog i budi sa benjom!

amix od kada je ovaj intervju?


Benha: Kami imas li I moju sliku?

Kami: Duso,gledam te svaki dan godinama, to je dovoljno I previse.
benje nikad dosta cami!i znamo da je tvoja dusa!
Nazad na vrh Ići dole
https://camiyluly.forumsr.com
*cAtO*
Moderator
Moderator
*cAtO*


Ženski
Broj poruka : 1549
Godina : 30
Location : sa errewayom..uzivam...
Datum upisa : 19.09.2007

Intervjui Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervjui   Intervjui EmptySre Jan 09, 2008 3:40 pm

ne znam od kada je...ali meni se svidja!
vidi se da je od skoro,zato sto oni nikada nisu imali film,samo sada! ( mora a su procitali nasu peticiju,hihi )
a za ono "duso"...cami je rekla "mi amor",ali ja sam prevela
-duso- jer bi "ljubavi" delovalo ironicno.

P.S. i ja sam na wikipedia videla da su bili zajedno od chiquititas pa do sredine prve sezone.!.
a cami mozda nije priznala zato sto ima decka! Wink
Nazad na vrh Ići dole
*Cami*
Admin
Admin
*Cami*


Ženski
Broj poruka : 3661
Godina : 30
Location : Na pustom ostrvu sa Benjom #Ne trazite nas, nismo se izgubili!!!#
Datum upisa : 12.09.2007

Intervjui Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervjui   Intervjui EmptySre Jan 09, 2008 3:45 pm

pa bilo bi glupo jer bi on bio ljubomoran jer radi sa bivsim!snimali su samo 4 Caminos!inace ako si gledala znas onaj dugiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii poljubac kada su lu i felipe se okrenuli prema kameri da vide da li se nastavlja snimanje?tada su izjavili da nisu mogli da se obuzdaju tj. da su se u tom momentu osetili tako i nisu mogli da prestanu da se ljube!xexe,cami koga lazes???
Nazad na vrh Ići dole
https://camiyluly.forumsr.com
Marizza Rojas
Moderator
Moderator
Marizza Rojas


Ženski
Broj poruka : 1269
Godina : 30
Datum upisa : 05.11.2007

Intervjui Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervjui   Intervjui EmptySre Jan 09, 2008 4:35 pm

Da! Oni su snimali neku scenu u "4 Caminos" i trebalo je da se poljube. Ljubili su se jedno sto godina!!!!! Lu i Feli su se smejali, a reditelj je rekao Benji: "Dobro, dosta sada!"! A Lu i Feli su krenuli ka kameri da vide da li jos snima, i ona je snimala! Ma, dajte, oni su i dalje zaljubljeni, samo se prave!
Nazad na vrh Ići dole
*Cami*
Admin
Admin
*Cami*


Ženski
Broj poruka : 3661
Godina : 30
Location : Na pustom ostrvu sa Benjom #Ne trazite nas, nismo se izgubili!!!#
Datum upisa : 12.09.2007

Intervjui Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervjui   Intervjui EmptySre Jan 09, 2008 6:53 pm

Marizza Rojas ::
Da! Oni su snimali neku scenu u "4 Caminos" i trebalo je da se poljube. Ljubili su se jedno sto godina!!!!! Lu i Feli su se smejali, a reditelj je rekao Benji: "Dobro, dosta sada!"! A Lu i Feli su krenuli ka kameri da vide da li jos snima, i ona je snimala! Ma, dajte, oni su i dalje zaljubljeni, samo se prave!
cak kada pricaju kako su pravili film na toj sceni se pojavljuje stoperica!
Nazad na vrh Ići dole
https://camiyluly.forumsr.com
*cAtO*
Moderator
Moderator
*cAtO*


Ženski
Broj poruka : 1549
Godina : 30
Location : sa errewayom..uzivam...
Datum upisa : 19.09.2007

Intervjui Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervjui   Intervjui EmptySre Jan 09, 2008 7:29 pm

MA oni su rodjeni jedno za drugo! zajedno su savrsenstvo!!!
ali,MarizzaRojas ne mozes tako da gledas na stvari! Svi mi bi zeleli da budu zajedno,ali oni to nece biti samo ako mi to zelimo!
Benja je mnogo zaljubljen u svoju devojku,a i Cami i on su kao brat i sestra!
Iako bih zelela da jesi,nisi upravu.

P.S. a to za taj poljubac...pa 4 caminos je bio pre 4 godina! LOL!
tada je mozda i bilo "hemije" ( SIGURNO DA JESTE ) ali sada...
Nazad na vrh Ići dole
*Cami*
Admin
Admin
*Cami*


Ženski
Broj poruka : 3661
Godina : 30
Location : Na pustom ostrvu sa Benjom #Ne trazite nas, nismo se izgubili!!!#
Datum upisa : 12.09.2007

Intervjui Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervjui   Intervjui EmptySre Jan 09, 2008 7:47 pm

i sada je mora biti!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://camiyluly.forumsr.com
Marizza Rojas
Moderator
Moderator
Marizza Rojas


Ženski
Broj poruka : 1269
Godina : 30
Datum upisa : 05.11.2007

Intervjui Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervjui   Intervjui EmptyČet Jan 10, 2008 12:50 am

*cAtO*, cak iako se na kraju ne vencaju i ne dobiju gomilu dece, pusti me da uzivam u fantaziranju!
Nazad na vrh Ići dole
*cAtO*
Moderator
Moderator
*cAtO*


Ženski
Broj poruka : 1549
Godina : 30
Location : sa errewayom..uzivam...
Datum upisa : 19.09.2007

Intervjui Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervjui   Intervjui EmptyČet Jan 10, 2008 2:09 pm

svi cemo uzivati,ali upravo u fantaziranju!
xexe:)
Nazad na vrh Ići dole
*Cami*
Admin
Admin
*Cami*


Ženski
Broj poruka : 3661
Godina : 30
Location : Na pustom ostrvu sa Benjom #Ne trazite nas, nismo se izgubili!!!#
Datum upisa : 12.09.2007

Intervjui Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervjui   Intervjui EmptyČet Jan 10, 2008 4:41 pm

ko kaze?nista,ali NISTA nije nemoguce!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://camiyluly.forumsr.com
Marizza Rojas
Moderator
Moderator
Marizza Rojas


Ženski
Broj poruka : 1269
Godina : 30
Datum upisa : 05.11.2007

Intervjui Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervjui   Intervjui EmptyČet Jan 10, 2008 7:42 pm

To je moj moto!
Nazad na vrh Ići dole
*cAtO*
Moderator
Moderator
*cAtO*


Ženski
Broj poruka : 1549
Godina : 30
Location : sa errewayom..uzivam...
Datum upisa : 19.09.2007

Intervjui Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervjui   Intervjui EmptyČet Jan 10, 2008 8:33 pm

nadam se...joj dodje mi da zadavim onu kokusku mariu i da benja i cami budu zajednooo...
zelim da budu par,jer zajedno cine savrsenstvo!
zar nije tako?
kako ne vide da im je prava ljubav ispred nosa?
Nazad na vrh Ići dole
Marizza Rojas
Moderator
Moderator
Marizza Rojas


Ženski
Broj poruka : 1269
Godina : 30
Datum upisa : 05.11.2007

Intervjui Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervjui   Intervjui EmptyPet Jan 11, 2008 3:59 pm

Ljudi nikada ne vide ono sto treba da vide!
Nazad na vrh Ići dole
*cAtO*
Moderator
Moderator
*cAtO*


Ženski
Broj poruka : 1549
Godina : 30
Location : sa errewayom..uzivam...
Datum upisa : 19.09.2007

Intervjui Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervjui   Intervjui EmptySub Jan 12, 2008 12:02 am

da! Oni misle da im je extra da budu drugovi...ali ne shvataju da im je prava i iskrena ljubav ispred nosa!!
nadam se da ce jednom da ostanu sami,uz romanticnu muziku i da se pogledaju direktno u oci...i da se sete svega sto su prosli zajedno kao par,i onda da se poljube,pa da benja sutne mariu...
i sve super!! lol!
Nazad na vrh Ići dole
*Cami*
Admin
Admin
*Cami*


Ženski
Broj poruka : 3661
Godina : 30
Location : Na pustom ostrvu sa Benjom #Ne trazite nas, nismo se izgubili!!!#
Datum upisa : 12.09.2007

Intervjui Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervjui   Intervjui EmptySre Feb 20, 2008 9:55 pm

[quote author=Mika link=topic=1222.msg55021#msg55021 date=1203510219]
http://es.youtube.com/watch?v=441r24ZqqAI


Uglavnom da sad ne prevodim sve sto kazu,evo ukratko.Vecina intervijua se sale,kao npr. da su se posvadali.

Benja i Feli na Americi,na programu Sole Solaro.

Naziv teme je bio Bivsi Buntovnici(vec je proslo 5 godina od Rebelde waya...)

Feli govori neke anegdote,kad je on dosao iz Meksika.Govori da ga Benja u pocetku nije bas voli.Da kad ga je prvi put vidio rekao:Ti si meksikanac?
Feli odgovara da,a Benja kaze vi ste izgubili od Njemacke na svjetskom prvetstvu 19...Kasnije ih Sol pita kako im ide sa djevojkama i Benja kaze "ne za sada nismo osvojili cure jer ne obracaju paznju na nas...mi smo jako mirni."
Sole mu kaze "dobro ali jos uvijek ti nije izasao stomacic".Feli govori da je Benja cesto ostajao da spava kod Felija i de je Felina mama kuhala tipicnu meksicku hranu,i Benja nije jeo i trazio je caj i dva tosta,i svi su ga gledali kao "kako si ti cudan"hehe. Kasnije je rekao da su na jednoj turneji zakasnili i da su sledeci dan trebali ici u hotela,i ostali su sve 4 da spavaju na podu aerodroma,i ljudi su ih pokrivali novinama jer su mislili da su siromasni,i da su im cak ostavili i pivo(umiru od smijeha).Na drugoj turneji,letjeli su iz Izraela u Spaniju i opet su zakasnuli i kako su dosli na pistu kad je avion odlazio,poceli su mu davati znake pilotu da zaustvi,ocito su se salili.Sole ih pita kakve projekte imaju,a Feli g040.gif kaze da ce prodavati sendvice.Sole ih je pitala da li ce ponovno raditi zajedno ,i Benja kaze "imam ga u istom naselju i sad ga hoces staviti i u moj posao!"Felipe je takoder rekao da su njih dvojica imali rock bend"to je jedini rock bend u zemlji koji nikad nije svirao uzivo,koji nije imao ni ime...nikad nista!"da je on od-komponovao.Sole im kaze da je shvatila zato su se posvadali i da to nije nista.Onda pogrijesi,i Benja i Feli g040.gif govore kako ovo je ovo jeste nesto,a ne da nije nista,i da su dosli u subotu kod nje da rade.Na kraju govore da su se super zabavili i da nista(smiju se).I kasnije im Sole govori da sigurno idu zajedno nakon sto su se pomirili.Benja govori:Da idemo zajedno,jer mi se pokvario auto.Onda se zagrle.Sole govori:Dame i gospodo,pomirenje dentlmena.
[/quote] Arrow r-way.gromnet.net
Nazad na vrh Ići dole
https://camiyluly.forumsr.com
*cAtO*
Moderator
Moderator
*cAtO*


Ženski
Broj poruka : 1549
Godina : 30
Location : sa errewayom..uzivam...
Datum upisa : 19.09.2007

Intervjui Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervjui   Intervjui EmptySre Mar 19, 2008 11:24 pm

-BENJAMIN ROJAS-
u seriji "ALMA PIRATA" ima vatrene scene,sa mnogo strasti i koji dizu temperaturu! sam benja ti kaze!

*cao,Benja...sta te je nateralo da budes deo Alme?
-dobro,to je serija veoma drugacija od ostalih.ima mnogo akcija i avantura,a to obozavam.neke epizode lice na filmske.

*dali tvoja uloga lici na pabla iz serije rebelde way?
-niposto!Cruz,licnost koju glumim ima veoma gustu proslost.otac mu je umro,zivi sa majkom i polusestrom.zivot mu je bio tezi nego pablov!

*dali ce nas Cruz Navarro iznenaditi nekim ljubavnim scenama?
-sigurno! Cruz je zenskaros kome se svidjaju udate zene,i to ce ga dovesti u probleme.

*dali cemo videti neke vatrene scene?
-hehe,da...u Almi imam mnogo vatrenih scena.neke imam i sa Elsom Pinillom,koja tumaci Marilyn,iz Spanije je!

*ne osecas se neprijatno kad su takve scene?
-ne,zasto bih...ljudi shvataju.radim dugo kao glumac,i razlikujem glumu i stvarnost.

*to je ekstra!dali ces da nas zaljubis u sebe,kao sto si nas zaljubio u rebelde way-u?
-nadam se da hocu!hehe...priznajem da Cruz moze da vam ostavi malo losiji utisak zato sto uvek izmislja neke izgovore,i nema granice i obzira u nekim situacijama.

(prevela sam sa spanskog,ako zelite postavicu i sliku)
Nazad na vrh Ići dole
*Cami*
Admin
Admin
*Cami*


Ženski
Broj poruka : 3661
Godina : 30
Location : Na pustom ostrvu sa Benjom #Ne trazite nas, nismo se izgubili!!!#
Datum upisa : 12.09.2007

Intervjui Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervjui   Intervjui EmptyČet Mar 20, 2008 12:16 am

kako zelis!extra je hvala!
Nazad na vrh Ići dole
https://camiyluly.forumsr.com
Marizza Rojas
Moderator
Moderator
Marizza Rojas


Ženski
Broj poruka : 1269
Godina : 30
Datum upisa : 05.11.2007

Intervjui Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervjui   Intervjui EmptyČet Mar 20, 2008 3:37 pm

*Cami* ::
kako zelis!extra je hvala!
Nazad na vrh Ići dole
*cAtO*
Moderator
Moderator
*cAtO*


Ženski
Broj poruka : 1549
Godina : 30
Location : sa errewayom..uzivam...
Datum upisa : 19.09.2007

Intervjui Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervjui   Intervjui EmptyČet Mar 20, 2008 8:23 pm

nema na cemu...
ja sam pokusala da postavim,ide spooooro pa sam odustala!
Nazad na vrh Ići dole
*Cami*
Admin
Admin
*Cami*


Ženski
Broj poruka : 3661
Godina : 30
Location : Na pustom ostrvu sa Benjom #Ne trazite nas, nismo se izgubili!!!#
Datum upisa : 12.09.2007

Intervjui Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervjui   Intervjui EmptyČet Mar 20, 2008 11:35 pm

nema veze!
Nazad na vrh Ići dole
https://camiyluly.forumsr.com
Sponsored content





Intervjui Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervjui   Intervjui Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Intervjui
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Intervjui

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Cami y Luly :: Benja & Feli :: Benja Rojas-
Skoči na: