Cami y Luly
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cami y Luly

Naj 4um o naj glumicama i buntovnicama!
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Ly za Cami,Benju i Felia!!!

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
$Anahi$
Saznajes za Cami i Luly
Saznajes za Cami i Luly



Broj poruka : 6
Datum upisa : 24.04.2008

Ly za Cami,Benju i Felia!!! Empty
PočaljiNaslov: Ly za Cami,Benju i Felia!!!   Ly za Cami,Benju i Felia!!! EmptyPet Apr 25, 2008 12:51 pm

Ne znam da li ste negde procitali poruku Od Ly za Cami,Felia i Benju ali ewo ja cu wam je owde napisati.Jako je lepa i mislim da na neki nacin oprawdawa Ly sto wise nije clan errewaya.
ZA CAMY,BENJU I FELIA,SA NJENOG FOTOLOGA
Wec sam odawno zelela owo napisati.Jednostawno zelim wam reci,iako znam da to mozda i necete procitati,mozda tek posle.Samo zelim reci koliko ste mi wazni,wi koji ste bili i koji cete biti jedni od onih osoba koje su me najwise obelezile u ziwotu,koliko poslowno,toliko i u priwatnom ziwotu.Te tri prekrasne osobe sa kojima sam delila mnoge,mnoge godine ziwota,koji su bez sumnje bili najbolji,jednostawno jer su bili swoji,moji saputnici u putowanjima,turnejama,emisijama,filmowima,zabawama...
doslo mi je da napisem owaj postic,jer sam widela nasu seriju ponowo,jako me je rastuzilo sto nismo wise zajedno kao pre.Iako smo i sada u odlicnim odnosima kao i uwek,opet nista nije kao pre,hwala sto me uwek ukljucujete su swe,hwala za to sto ste takwi kakwi ste,a najwise od swega...
Hwala sto ste me razumeli onog dana kada sam rekla NE turneji za Spaniju,zbog posla... wi kao i uwek...ste me razumeli.Hwala na bezuslownoj podrsci!Hwala sto me zowete i sto mi pricate o swemu u Spaniji,sto ste mi poslali poklone fanowa...
Jako,jako ste wazni za mene,nikad me niste iznewerili.Stwarno je lepo znati da uwek imam tri PRAWA prijatelja na koje mogu racunati uwek i uwek!Toliko proziwljenih trenutaka,toliko toga smo prosli zajedno!Jako mi nedostajete!Iako se widimo kad odemo nesto pojesti i na razno raznim dogadjajima...nedostajete mi mnogo,mnogo,pre smo se widjali swaki dan(ali dobro... swako je nasao swoj put zar ne? 4 caminos(4 puta)...
Nikad me niste iznewerili,wi ste NEWEROWATNE osobe,i ne zelim was nikad izgubiti,ok?Wi ste mi swe na swetu i zelim da wam bude odlicno!znate da wam zelim swe najbolje i da cu UWEK BITI SA WAMA!
UWEK CEMO BITI ONAJ CUWENI KWARTET KOJI SMO BILI,KOJI JESMO I KOJI CEMO BITI.
UWEK CU BITI DEO ERREWAY-A!
WOLIM WAS!

Za Spanske fanowe:
Reci cu wam istinu,prwu turneju za Spaniju odbila sam jer sam bila wezana ugoworima za druge serije ugoworima koje nisam mogla raskinuti.Od pocetka sam rekla producentu turneje da necu moci ici i ekipa je to znala.Nikad nisam wezbala sa njima.Nije istina da sam ih ostawila usred swega,wec sam na pocetku rekla da ne mogu ici.
Sa postowanjem turneji koja sledi,ni na nju necu ici,ali ne zato sto ne zelim wec zato sto me producent turneje ne poziwa da idem sa njima.
SAMO TO.
HWALA NA PODRSCI!
Wolim was!
Cami,Feli,Benja...WOLIM WAS PRIJATELJI MOJI!ZAUWEK SA WAMA,OK?

Luli Erreway
Nazad na vrh Ići dole
*Cami*
Admin
Admin
*Cami*


Ženski
Broj poruka : 3661
Godina : 30
Location : Na pustom ostrvu sa Benjom #Ne trazite nas, nismo se izgubili!!!#
Datum upisa : 12.09.2007

Ly za Cami,Benju i Felia!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ly za Cami,Benju i Felia!!!   Ly za Cami,Benju i Felia!!! EmptyPet Apr 25, 2008 4:36 pm

hvala na textu
Nazad na vrh Ići dole
https://camiyluly.forumsr.com
Mari_93
Moderator
Moderator
Mari_93


Ženski
Broj poruka : 1539
Godina : 30
Location : camiylyly.super-forum.net THE BEST 4UM
Datum upisa : 20.03.2008

Ly za Cami,Benju i Felia!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ly za Cami,Benju i Felia!!!   Ly za Cami,Benju i Felia!!! EmptyPet Apr 25, 2008 8:49 pm

Da ja sam vec negde procitala da nju nije producent pozvao,a svi govore da je ona njih ostavila.Ali dobro moraju novinari nesto da izmisle...
Nazad na vrh Ići dole
Mari_93
Moderator
Moderator
Mari_93


Ženski
Broj poruka : 1539
Godina : 30
Location : camiylyly.super-forum.net THE BEST 4UM
Datum upisa : 20.03.2008

Ly za Cami,Benju i Felia!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ly za Cami,Benju i Felia!!!   Ly za Cami,Benju i Felia!!! EmptyPet Apr 25, 2008 8:51 pm

E,da bas mi je drago sto su oni i dalje prijatelji tako da se nadam da ce opet biti kvartet!
P.S.Jedva cekam,jupiiiiii!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
*Cami*
Admin
Admin
*Cami*


Ženski
Broj poruka : 3661
Godina : 30
Location : Na pustom ostrvu sa Benjom #Ne trazite nas, nismo se izgubili!!!#
Datum upisa : 12.09.2007

Ly za Cami,Benju i Felia!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ly za Cami,Benju i Felia!!!   Ly za Cami,Benju i Felia!!! EmptySub Apr 26, 2008 1:57 pm

i ja sam negde to citala!a za kvartet nema sanse vise,i to sam negde videla... Crying or Very sad

ali prijatelji su i to je vazno!
Nazad na vrh Ići dole
https://camiyluly.forumsr.com
Mari_93
Moderator
Moderator
Mari_93


Ženski
Broj poruka : 1539
Godina : 30
Location : camiylyly.super-forum.net THE BEST 4UM
Datum upisa : 20.03.2008

Ly za Cami,Benju i Felia!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ly za Cami,Benju i Felia!!!   Ly za Cami,Benju i Felia!!! EmptySub Apr 26, 2008 9:53 pm

Bas steta sto vise nece biti kvartet..... Cupid 17 bas sam se nadala....ali nema veze bitno je da su prijatelji,mozda ce imati neki duet.
Nazad na vrh Ići dole
*Cami*
Admin
Admin
*Cami*


Ženski
Broj poruka : 3661
Godina : 30
Location : Na pustom ostrvu sa Benjom #Ne trazite nas, nismo se izgubili!!!#
Datum upisa : 12.09.2007

Ly za Cami,Benju i Felia!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ly za Cami,Benju i Felia!!!   Ly za Cami,Benju i Felia!!! EmptyNed Apr 27, 2008 11:01 am

a i nece biti kvartet jer ona snima solo album,ali mozda bude neka pesma--->Erreway ft. Luisana Lopilato Wink
Nazad na vrh Ići dole
https://camiyluly.forumsr.com
Mari_93
Moderator
Moderator
Mari_93


Ženski
Broj poruka : 1539
Godina : 30
Location : camiylyly.super-forum.net THE BEST 4UM
Datum upisa : 20.03.2008

Ly za Cami,Benju i Felia!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ly za Cami,Benju i Felia!!!   Ly za Cami,Benju i Felia!!! EmptyNed Apr 27, 2008 11:02 pm

Daj boze!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Dima&Ja
Saznajes njihovu e-mail adresu
Saznajes njihovu e-mail adresu
Dima&Ja


Ženski
Broj poruka : 512
Godina : 28
Location : Sa Dimom na vijencanju ne ometajte nas
Datum upisa : 11.01.2008

Ly za Cami,Benju i Felia!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ly za Cami,Benju i Felia!!!   Ly za Cami,Benju i Felia!!! EmptyČet Jun 05, 2008 7:08 pm

gracias
Nazad na vrh Ići dole
http://dimabilan-4ever.forumotion.com/index.htm
Sponsored content





Ly za Cami,Benju i Felia!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ly za Cami,Benju i Felia!!!   Ly za Cami,Benju i Felia!!! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ly za Cami,Benju i Felia!!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» cami...
» *Cami*
» Cami & Hilary
» *cami i benja*
» Previse se dobro poznajemo( Cami i Luly)!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Cami y Luly :: ERREWAY-Najbolja grupa sveta~ERREWAY-La mejor banda del mundo~ERREWAY-The Best Band On The World :: Sve o ERREWAY~Todo sobre Erreway-
Skoči na: