Cami y Luly
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cami y Luly

Naj 4um o naj glumicama i buntovnicama!
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Od dvadesete do tridesete fraze(izdvojene)

Ići dole 
+3
Mari_93
*AnnA*
*Cami*
7 posters

Koja fraza je po vama najbolja?
Prva
Od dvadesete do tridesete fraze(izdvojene) Vote_lcap0%Od dvadesete do tridesete fraze(izdvojene) Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Druga
Od dvadesete do tridesete fraze(izdvojene) Vote_lcap14%Od dvadesete do tridesete fraze(izdvojene) Vote_rcap
 14% [ 1 ]
Treca
Od dvadesete do tridesete fraze(izdvojene) Vote_lcap71%Od dvadesete do tridesete fraze(izdvojene) Vote_rcap
 71% [ 5 ]
Cetvrta
Od dvadesete do tridesete fraze(izdvojene) Vote_lcap0%Od dvadesete do tridesete fraze(izdvojene) Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Peta
Od dvadesete do tridesete fraze(izdvojene) Vote_lcap14%Od dvadesete do tridesete fraze(izdvojene) Vote_rcap
 14% [ 1 ]
Ukupno Glasova : 7
 

AutorPoruka
*Cami*
Admin
Admin
*Cami*


Ženski
Broj poruka : 3661
Godina : 30
Location : Na pustom ostrvu sa Benjom #Ne trazite nas, nismo se izgubili!!!#
Datum upisa : 12.09.2007

Od dvadesete do tridesete fraze(izdvojene) Empty
PočaljiNaslov: Od dvadesete do tridesete fraze(izdvojene)   Od dvadesete do tridesete fraze(izdvojene) EmptyNed Maj 18, 2008 12:06 pm

Capitulo 21:
'Tengo muchas compañeras, pero pocas amigas, amigas de verdad se entienden o, de esas que te prestan el hombro y la mano y el cuerpo entero cuando estas triste y se ríen mas fuerte que vos cuando estas feliz y pegan saltos de canguro cuando se enteran que te paso algo bueno'


Epizoda 21:
Imam puno poznanika, ali malo prijatelja, pravi prijatelji se razumeju, daju ti ruku ili celo telo kada si tuzan, i kada se smeju jace nego ti kada si srecan i skacu kao kenguri kada saznaju da ti se desilo nesto dobro.



Capitulo 23:
'No te quejes si caes y tenes que levantarte. Si seguís un camino tenes que cruzarlo si encontras dolor y tenes que enfrentarlo, si planeas un vuelo y tenes que acortarlo. En esta lucha radica el verdadero milagro de la vida, que tus ojos miren, que tus oídos oigan, que tu cerebro funcione pero por ultimo y fundamentalmente que tu corazón ame'


Epizoda 23:
Ne zali se ako padnes i moras ustati. Ako nastavis jednim putem, moras ga preci i kada naidjes na bol i moras joj se suprostaviti, ako planiras let i moras ga prekinuti. U toj radikalnoj borbi pravo cudo zivota je, da tvoje oci gledaju, da tvoje usi cuju, da tvoj mozak funkcionise ali osnovno je da tvoje srce voli.


Capitulo 24:
'A veces hago cosas arriesgadas, me juego entera, me banco lo que venga, aunque después esas cosas me hagan llorar, no me importa. Lo único que importa es que estoy siendo capaz de tomar mis propias decisiones. De decidir lo que quiero. Crecer es tan sencillo y difícil como eso. Crecer es simplemente aprender a ser uno mismo y seguir tu propio camino'


Epizoda 24:
Ponekad radim rizicne stvari, prepustim se cela, podnosim ono sto dolazi, iako me posle neke stvari rasplacu, ne smeta mi. Jedino sto je bitno je da sam sposobna da sama donosim svoje odluke. Da znam reci sta zelim. Rasti je kao takvo, jednostavno i tesko. Odrastati je jednostavno nauciti biti svoj i slediti svoj put.


Capitulo 26:
'Lo se, lo siento, lo confieso estoy celosa. Los celos me duelen mas que puñaladas, me carcomen, me corroen, me desgastan. Me hacen sentir señales de humo que se pierden, me ciegan con su velo de tinieblas y me llevan al borde del abismo'



Epizoda 26:
Znam to, osecam to, priznajem da sam ljubomorna. Ljubomora me boli vise nego udarci, izjeda me, proganja me, trosi me. Cini da osecam dimne signale koji se gube, zaslepljuju me svojim letom bez svetlosti, vode me na kraj sveta.


Capitulo 30:
'A veces hay que saber decir que no, aprender a darnos tiempo, tomarnos una tregua si nos hace falta. Detenernos a escuchar la propia voz del alma. No tenemos que crecer de golpe porque otros lo digan ni quemar etapas para sentirnos libres'


Epizoda 30:
Ponekad treba znati reci NE, nauciti nas da uzmemo vremena, da uzmemo odmor ako nam je potrebno. Zaustaviti se i slusati unutrasnji glas iz duse. Ne moramo odrasti odjednom jer nam drugi tako kazu ni spaliti etape zivota da bi se osetili zivima.


Poslednji izmenio *Cami* dana Ned Maj 18, 2008 9:39 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://camiyluly.forumsr.com
*AnnA*
Bonita de mas
Bonita de mas
*AnnA*


Ženski
Broj poruka : 757
Datum upisa : 27.03.2008

Od dvadesete do tridesete fraze(izdvojene) Empty
PočaljiNaslov: Re: Od dvadesete do tridesete fraze(izdvojene)   Od dvadesete do tridesete fraze(izdvojene) EmptyNed Maj 18, 2008 12:34 pm

Dala sam glas trecoj...
Nazad na vrh Ići dole
Mari_93
Moderator
Moderator
Mari_93


Ženski
Broj poruka : 1539
Godina : 30
Location : camiylyly.super-forum.net THE BEST 4UM
Datum upisa : 20.03.2008

Od dvadesete do tridesete fraze(izdvojene) Empty
PočaljiNaslov: Re: Od dvadesete do tridesete fraze(izdvojene)   Od dvadesete do tridesete fraze(izdvojene) EmptyNed Maj 18, 2008 1:45 pm

treca mi se najvise svidja!!za nju sam i glasala..
Nazad na vrh Ići dole
Nicky_lusi
Saznajes za Cami i Luly
Saznajes za Cami i Luly



Broj poruka : 5
Datum upisa : 16.05.2008

Od dvadesete do tridesete fraze(izdvojene) Empty
PočaljiNaslov: Re: Od dvadesete do tridesete fraze(izdvojene)   Od dvadesete do tridesete fraze(izdvojene) EmptyNed Maj 18, 2008 2:21 pm

Glasala za petu...
Nazad na vrh Ići dole
*Cami*
Admin
Admin
*Cami*


Ženski
Broj poruka : 3661
Godina : 30
Location : Na pustom ostrvu sa Benjom #Ne trazite nas, nismo se izgubili!!!#
Datum upisa : 12.09.2007

Od dvadesete do tridesete fraze(izdvojene) Empty
PočaljiNaslov: Re: Od dvadesete do tridesete fraze(izdvojene)   Od dvadesete do tridesete fraze(izdvojene) EmptyNed Maj 18, 2008 9:40 pm

Mari_93 ::
treca mi se najvise svidja!!za nju sam i glasala..
me 2
Nazad na vrh Ići dole
https://camiyluly.forumsr.com
Dima&Ja
Saznajes njihovu e-mail adresu
Saznajes njihovu e-mail adresu
Dima&Ja


Ženski
Broj poruka : 512
Godina : 28
Location : Sa Dimom na vijencanju ne ometajte nas
Datum upisa : 11.01.2008

Od dvadesete do tridesete fraze(izdvojene) Empty
PočaljiNaslov: Re: Od dvadesete do tridesete fraze(izdvojene)   Od dvadesete do tridesete fraze(izdvojene) EmptyNed Jun 01, 2008 2:56 pm

treca
Nazad na vrh Ići dole
http://dimabilan-4ever.forumotion.com/index.htm
*K@t@rin@*
Admin
Admin
*K@t@rin@*


Ženski
Broj poruka : 581
Godina : 31
Location : San Šabacisko...lol...XD
Datum upisa : 15.09.2007

Od dvadesete do tridesete fraze(izdvojene) Empty
PočaljiNaslov: Re: Od dvadesete do tridesete fraze(izdvojene)   Od dvadesete do tridesete fraze(izdvojene) EmptyNed Jun 01, 2008 10:46 pm

Druga mi se najvise svidela
Nazad na vrh Ići dole
Dima&Ja
Saznajes njihovu e-mail adresu
Saznajes njihovu e-mail adresu
Dima&Ja


Ženski
Broj poruka : 512
Godina : 28
Location : Sa Dimom na vijencanju ne ometajte nas
Datum upisa : 11.01.2008

Od dvadesete do tridesete fraze(izdvojene) Empty
PočaljiNaslov: Re: Od dvadesete do tridesete fraze(izdvojene)   Od dvadesete do tridesete fraze(izdvojene) EmptyUto Jun 03, 2008 9:34 pm

i kada ce novo?
Nazad na vrh Ići dole
http://dimabilan-4ever.forumotion.com/index.htm
*Cami*
Admin
Admin
*Cami*


Ženski
Broj poruka : 3661
Godina : 30
Location : Na pustom ostrvu sa Benjom #Ne trazite nas, nismo se izgubili!!!#
Datum upisa : 12.09.2007

Od dvadesete do tridesete fraze(izdvojene) Empty
PočaljiNaslov: Re: Od dvadesete do tridesete fraze(izdvojene)   Od dvadesete do tridesete fraze(izdvojene) EmptySre Jun 04, 2008 11:30 pm

uskoro
Nazad na vrh Ići dole
https://camiyluly.forumsr.com
Lora
Sreces ih u trznom centru
Sreces ih u trznom centru
Lora


Ženski
Broj poruka : 234
Location : Uglavnom netražite mene i Giljete i tečka!
Datum upisa : 04.06.2008

Od dvadesete do tridesete fraze(izdvojene) Empty
PočaljiNaslov: Re: Od dvadesete do tridesete fraze(izdvojene)   Od dvadesete do tridesete fraze(izdvojene) EmptyČet Jun 05, 2008 1:35 pm

5 too
Nazad na vrh Ići dole
Dima&Ja
Saznajes njihovu e-mail adresu
Saznajes njihovu e-mail adresu
Dima&Ja


Ženski
Broj poruka : 512
Godina : 28
Location : Sa Dimom na vijencanju ne ometajte nas
Datum upisa : 11.01.2008

Od dvadesete do tridesete fraze(izdvojene) Empty
PočaljiNaslov: Re: Od dvadesete do tridesete fraze(izdvojene)   Od dvadesete do tridesete fraze(izdvojene) EmptyČet Jun 05, 2008 6:07 pm

i kada c nove fraze
Nazad na vrh Ići dole
http://dimabilan-4ever.forumotion.com/index.htm
Sponsored content





Od dvadesete do tridesete fraze(izdvojene) Empty
PočaljiNaslov: Re: Od dvadesete do tridesete fraze(izdvojene)   Od dvadesete do tridesete fraze(izdvojene) Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Od dvadesete do tridesete fraze(izdvojene)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Od tridesete do cetrdesete fraze

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Cami y Luly :: Kraj~Fin~The End :: Takmicenja-
Skoči na: