Cami y Luly
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cami y Luly

Naj 4um o naj glumicama i buntovnicama!
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Scans BENJA en revista 7 días

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
*Cami*
Admin
Admin
*Cami*


Ženski
Broj poruka : 3661
Godina : 30
Location : Na pustom ostrvu sa Benjom #Ne trazite nas, nismo se izgubili!!!#
Datum upisa : 12.09.2007

Scans BENJA en revista 7 días Empty
PočaljiNaslov: Scans BENJA en revista 7 días   Scans BENJA en revista 7 días EmptySre Sep 10, 2008 10:52 pm

Scans BENJA en revista 7 días BenjaenRevista7Dias_1

Scans BENJA en revista 7 días BenjaenRevista7Dias_2

Scans BENJA en revista 7 días BenjaenRevista7Dias_3

"Sa Marijom i dalje imam dobar odnos"

Odvojen od svoje djevoke,simpaticni tinejdzer uzeo je odmor u Las Lenas sa svojim ocem i prijateljima.
Prica o svojim projektima i objasnjava zato se ne zeli imati djevojku.
Benja je bez sumnje,jedan od najvecih seksi omiljenika u tinedjerskoj dobi.
Na svaka 2 koraka koja napravi,plavusan se mora vratiti jedan,jer cuje glas koji ga moli:mozemo li se uslikati zajedno?
On kao dobar,pa nece nikad reci ne.
Veliki odabranik CM,koji je ucestvovao u vecini njienih uspjesnih projekata,sudionik Chiquititas-a i Rebeldeway-a,imao je posljednjih mjeseci veliko iskustvo protagoniste u filmu La Leyenda zajedno sa Pablom Ragom.U filmu se radi o dvojici pilot vozaca automobila koji dolaze iz razlicitih svijetova,i koje se bore za Ljubav jedne djevojke koju glumi Leonora Balcares,koja ih navodi da predstavljaju svoj tim.
Tako kako je,u prici se bore za ljubav djevoke od Gustava C.
MALO MIRA!Bivsi buntovnik se popeo u Las Lenas,da bi realizirao najvecu strast i da je poceo ekspermentisat kao djecak:eskim.
Zato sto je dosao sa ocem i dvojicom prijatelja da bi se opustio izmedju toliko posla.

Kako je proslo snimanje filma?

Istina,bilo je jedno odlicno iskustvo i ponos sto sam bio sudionik tog projekta.
Premijera je 2 oktobra i zavrsavamo zadnje detalje.Kada se vratim moram uraditi par dubleja i cekati veliki dan.
Uzvajuci,narocito ljudi prije svega.

Imas li na umu neki drugi projekat?

Da,snimam pilot jedne mini serije koju produkcira Cris M. za Disney Channel na engleskom jeziku,sto je bilo veoma tesko jer ga ja nikad nisam znao.
Proveo sam sate uceci ga,mnogo koncentracije,al na srecu sve je dobro zavrseno.Tako da je Cris i ostali clanovi ekipe bili sretni,ali takodjer treba cekati.
Znaci,nece se prikazivati na TV Local?
Za sad ne,sa ovim je dovoljno.Uostalom,snimamo cd za pilota,tako da sam potpuno vokaliziran sa Willijem,mojim profesorom pjevanja,koji je takodjer ovdje,tako da nastavljamo i ovdje radit!
2004 godine,Benjamin je upoznao na jednoj zabavi Halovena,osobu,koja je bila uz njega naredne 3 godine:manekenka Maria del Cierro.Skoro kao u bajkama,par je bio jedan od mirnijih parova.Prsten i obecanje u medijama,mladi
su vodili normalan zivot.Ali prije nekoliko sedmica par se rastao,nestala ljubav.

Je li prekid definitivan?

Definitivan?sta ja znam...Prekinuli smo i nista vise.Nismo dobar posao za medije,jer nismo pravili nikakve tipove skandala.
Zivili smo sa jednim light nacinom,na niskom nivou.

Nastavljate li se vidjati?

Da,naravno,vidjamo se cesto.
Cak snimamo na istom mjestu.Mnogo puta odemo zajedno jesti.
Sa Mariom i dalje imam veliki odnos.

Da li ti je dobro biti sam ili bi volio novu djevojku imati?

Ne,ni gore!Sada sam dobro i pun novih izazova.Uistinu,pocinjem da upoznajem sam sebe,sto je vrlo tesko,moram priznati(smijeh).

Arrow R-way Balkan
Nazad na vrh Ići dole
https://camiyluly.forumsr.com
*AnnA*
Bonita de mas
Bonita de mas
*AnnA*


Ženski
Broj poruka : 757
Datum upisa : 27.03.2008

Scans BENJA en revista 7 días Empty
PočaljiNaslov: Re: Scans BENJA en revista 7 días   Scans BENJA en revista 7 días EmptyČet Sep 11, 2008 11:13 am

love 01 love 01 love 01 love 01 love 01
Nazad na vrh Ići dole
*K@t@rin@*
Admin
Admin
*K@t@rin@*


Ženski
Broj poruka : 581
Godina : 31
Location : San Šabacisko...lol...XD
Datum upisa : 15.09.2007

Scans BENJA en revista 7 días Empty
PočaljiNaslov: Re: Scans BENJA en revista 7 días   Scans BENJA en revista 7 días EmptyČet Sep 11, 2008 12:02 pm

*AnnA* ::
love 01 love 01 love 01 love 01 love 01

lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
*Cami*
Admin
Admin
*Cami*


Ženski
Broj poruka : 3661
Godina : 30
Location : Na pustom ostrvu sa Benjom #Ne trazite nas, nismo se izgubili!!!#
Datum upisa : 12.09.2007

Scans BENJA en revista 7 días Empty
PočaljiNaslov: Re: Scans BENJA en revista 7 días   Scans BENJA en revista 7 días EmptyPet Sep 12, 2008 1:07 am

Nije LOL vec ISTINA!
Nazad na vrh Ići dole
https://camiyluly.forumsr.com
Sponsored content





Scans BENJA en revista 7 días Empty
PočaljiNaslov: Re: Scans BENJA en revista 7 días   Scans BENJA en revista 7 días Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Scans BENJA en revista 7 días
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Benja!!!!!!!!
» Benja u B.A.?
» Benja's girlfriend
» Benja en diario Clarin
» Benja u casopisu Caras

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Cami y Luly :: Benja & Feli :: Benja Rojas-
Skoči na: